Невідомий виконавець
Зоряна криниця
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Файно! Працюєте, куме!!!
Сергію, а плюсик можна ?
Зоряна криниця.
Вст-п.
Де колись в дитинстві я бачила жар-птицю...
Там стоїть глибокая-зоряна криниця....
І серпневі ранки крізь туман,. прозорі...
Падали в криницю синьоокі зорі....
Мені ще й досі сниться пісня материнська 2р.
Зоряна криниця...на околиці дитинства....
Пр-ш.
Якось на світанні знов роси трави вкрили...
Ми з тобою воду, в двох із криниці пили...
Та вода цілюща по вустах, стікала,...
Наче поцілунок душу обпікала...
Мені ще й досі сниться россяне світання
Зоряна криниця на околиці кохання...
Мені ще й досі сни-ться россяне світання
Зоря-на криниця на околиці ....
Пр-ш.(мод)
Розгубила ніч вогні і замовкли птиці...
Знову баяу я ві сні зоряну криницю..
Де мене ти в перший раз цілував несміло,..
Де любов зустріла нас, щастя нас зустріло.
Мені ще й досі сниться пісня материнська
Зоряна криниця...на околиці дитинства.
Мені ще й досі сни-ться россяне світання
Зоря-на криниця на околиці кохання.
Пр-ш.
Нара, нара, нара, на........
Кода.
дайте плюс річ просто бомба
Для тих хто любить варіанти
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ДЕ КОЛИСЬ В ДИТИНСТВІ БАЧИЛА ЖАР-ПТИЦЮ
ТАМ СТОЇТЬ ГЛИБОКА ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
І В СЕРПНЕВІ РАНКИ КРІЗЬ ТУМАН ПРОЗОРИЙ
ПАДАЛИ В КРИНИЦЮ СИНЬООКІ ЗОРІ
ЯКОСЬ НА СВІТАННІ РОСИ ТРАВИ ВКРИЛИ
МИ З ТОБОЮ ВОДУ ІЗ КРИНИЦІ ПИЛИ
ТА ВОДА ЦІЛЮЩА ПО ВУСТАХ СТІКАЛА ( 2Р )
НАЧЕ ПОЦІЛУНОК ДУШУ ОБПІКАЛА ( 2Р )
ПРИСПІВ
МЕНІ ЩЕ Й ДОСІ СНИТЬСЯ ПІСНЯ МАТЕРИНСЬКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ НА ОКОЛИЦІ ДИТИНСТВА
МЕНІ ЩЕ Й ДОСІ СНИТЬСЯ РОСЯНЕ СВІТАННЯ
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ ... НА ОКОЛИЦІ КОХАННЯ.
В ТІЙ КРИНИЦІ ЧИСТІЙ БАВИЛИСЬ СЕРПАНКИ
СОЛОВ’Ї НАД НЕЮ НАМ СПІВАЛИ ЗРАНКУ
БАГРЯНІВ КРАЙ НЕБА АЛЕ МИ НЕ ДБАЛИ
ЧАС ЛЕТІВ ТА МИ ЙОГО НЕ РАХУВАЛИ
РОЗГУБИЛА НІЧ ВОГНІ І ЗАМОВКЛИ ПТИЦІ
БАЧУ УВІ СНІ ТУ ЗОРЯНУ КРИНИЦЮ
ДЕ МЕНЕ ТИ В ПЕРШЕ ЦІЛУВАВ НЕСМІЛО, ( 2Р )
НАС ЛЮБОВ ЗУСТРІЛА, ЩАСТЯ НАС ЗУСТРІЛО. ( 2Р )
ПРИСПІВ
ПРОГРАШ/КУПЛЕТ
ПРИСПІВ
lara - плюс не той
Коло твого двору
Є стара криниця
А туди із неба
Падають зірниці.
Вийду в темний вечір
І тебе зустріну.
Підем до криниці
Люба моя, мила.
Приспів:
Зоряня криниця нас давно чекає
Зоряна криниця все, що буде, знає.
Зоряна криниця, зоряне бажання
Зоряна криниця скаже про кохання.
Буде нічка темна
Вип”єш ти водиці
І тоді цілунком
З губ зніму зірницю.
З губ зніму зірницю,
Хай палає вічно
І вогнем чарівним
До криниці кличе.
Коло твого двору
Є стара криниця
А туди із неба
Падають зірниці.
Вийду в темний вечір
І тебе зустріну.
Підем до криниці
Люба моя, мила.
Приспів:
Зоряня криниця нас давно чекає
Зоряна криниця все, що буде, знає.
Зоряна криниця, зоряне бажання
Зоряна криниця скаже про кохання.
Буде нічка темна
Вип”єш ти водиці
І тоді цілунком
З губ зніму зірницю.
З губ зніму зірницю,
Хай палає вічно
І вогнем чарівним
До криниці кличе.
Коло твого двору
Є стара криниця
А туди із неба
Падають зірниці.
Вийду в темний вечір
І тебе зустріну.
Підем до криниці
Люба моя, мила.
Приспів:
Зоряня криниця нас давно чекає
Зоряна криниця все, що буде, знає.
Зоряна криниця, зоряне бажання
Зоряна криниця скаже про кохання.
Буде нічка темна
Вип”єш ти водиці
І тоді цілунком
З губ зніму зірницю.
З губ зніму зірницю,
Хай палає вічно
І вогнем чарівним
До криниці кличе.
Цю пісню співала Ліля Сандулеса, але стиль трохи не той. Та, власне, автор мінусовки має право змінювати "під себе" все, окрім мелодії. Ця робота теж має право на життя. Молодець. А інший текст, що доданий вище не від цієї пісні. То Ірина Шинкарук. Пісня також називається "Зоряна криниця", але мелодія взагалі не та, та пісня взагалі не та. Всім вдачі!
Панове модератори, прошу змінити "Невідомий виконавець" на "Лілія Сандулеса". Ось текст цієї пісні:
Коло мого дому є стара криниця,
А туди із неба падають зірниці.
Вийду в теплий вечір і тебе зустріну,
Підем до криниці, любий, мій єдиний.
Приспів:
Зоряна криниця нас давно чекає,
Зоряна криниця все, що буде знає,
Зоряна криниця, зоряне бажання,
Зоряна криниця скаже про кохання.
Буде нічна темна, вип'єш ти водиці,
І тоді цілунком з губ зніму зірницю.
З губ зніму зірницю - хай палає вічно,
І вогнем чарівним до криниці кличе.
Приспів. (2)









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!