Невідомий виконавець
Два кольори NEW
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Коментарі:
Доброго вечора ygor.Хочу подякувати вам за пречудову мінусовку!А чесно кажучи в захваті!Зроблена на всі 5+ і не з одним плюсом!Мінусовка сучасна,легка...Я якщо чесно не люблю коли співають цю пісню по-стародавньому,а ця мінусовка відкрила мені очі,що всяку пісню можна зробити стильну для будь якого часу.Ще раз дякую!Так тримати.
Ця мінусовка вже є на сайті,виконавець Віктор Павлік.Класний мінус ,але високий
Справді, є:
http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BA%20%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80/rec/13280/
прошу видалити
Мінус класний.
вона вже тут є
Мінус спер.
Дякую, для баритона в самий раз.
а де такий самий плюс???
Розумом тут важко зрозуміти.Мінус вже є на сайті і з досить великим рейтингом.Навіть посилання є декілька разів,але файл не видалено,мало того він є лідером у"ТОП за тиждень"-???
Вибачайте, але це не кращий файл.
Як я малим збирався навесні
Піти у світ незнаними шляхами,
Сорочку мати вишила мені
Червоними і чорними нитками.
Два кольори мої, два кольори,
Оба на полотні, в душі моїй оба,
Два кольори мої, два кольори:
Червоне - то любов, а чорне - то журба.
Мене водило в безвісті життя,
Та я вертався на свої пороги,
Переплелись, як мамине шиття,
Мої сумні і радісні дороги.
Два кольори мої, два кольори,
Оба на полотні, в душі моїй оба,
Два кольори мої, два кольори:
Червоне - то любов, а чорне - то журба.
Мені війнула в очі сивина,
Та я нічого не везу додому,
Лиш згорточок старого полотна
І вишите моє життя на ньому.
Два кольори мої, два кольори,
Оба на полотні, в душі моїй оба,
Два кольори мої, два кольори:
Червоне - то любов, а чорне - то журба.
Шановні друзі!
Справа в тому, що посилання до архіву дуже не коректно!!
Маестро із Одесси помилився, коли написав- мінус Павліка.
У нього зовсім інакше аранжування.
Подивіться,будь ласка, в інеті, ніде не знайдете такого
мінусу.
Вважаю, що потрібно залишити цей мінус!!
Коли буде відомо, хто виконавець-ця, можно поставити підпис!!Але, судячи по тональності, співала жінка:))
Ігор! Дякую Вам,це класс!!
Кошерно.Умань









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!