Невідомий виконавець
Далекими дорогами війни
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Далекими дорогами війни
Останній хліб віддам чужим малятам
А де ж моя родина де ж вони
Чи памятаеш сину свого тата
А пісню рідну чути в вишині
Лелеки над німецькими полями
В своєму Україну бачу сні
Візьміть мене з собою хочу з вами
ПРИСПІВ:
Весна кохання і війна
Далеко ще далеко перемога
І хай вам допоможе віра в бога
Весна надія батьківська земля
І кожен з нас чекав на ту весну
Коли вже не стрілятимуть гармати
Але не кожен переміг війну
Лишився назавжди в землі лежати
І в ці святкові і весняні дні
Я дуже хочу рідні мої діти
На долю вашу не було війни
І радісно було на світі жити
ПР.ПРШ.ПР.
Плюсовий запис
Коментарі:
де взяти плюс
прошу плюс на адресу gabeka@mail.ru
Чудова музика і прекрасний текст. Відгукніться автори і подаруйте плюс на адресу Alex-sincopa@i.ua
Надішліть будь-ласка плюс на адресу dikprapor@ukr.net.
Пісня дійсно дуже гарна.
А можна плюс. Будь ласка. uavorina@gmail.com
Прошу будь-ласка плюс на tarik.d@mail.ru.
Надішліть, будь ласка, плюс і мені:
da_shutka87@mail.ru
Дякую!
Шановні колеги ,найближчим часом буду з автором на студії,запишимо + і кину на сайт.
Також чекаю, постарайтесь швидше, щоб можна було встигнути підготуватись до 9 травня ))
Будь ласка плюс на nina.emanova@mail.ru.Дуже дякую.
можна плюс на moda.ua@mail.ru
Шановні друзі прошу пробачення за не якісну плюсовку ,це знайшов пробний варіант варіант від автора.
Велика подяка і вітання з Новорічними святами.
Олександре дякую,гарних вам Новорічних свят.
киньте будь-ласка плюс
musyamuz@gmail.com
Дякую! пісня чудова.
киньте будь-ласка плюс notar-olga@ukr.net
Киньте будь-ласка плюс на Ygorka@i.ua
Підкажіть, будь ласка, де можна найти плюс.
Друзі! Пісня моя,написали ії нф фестиваль " Крила України" в квітні 1995 року. Мінуса немає. Допоможете записати,я завжди ваш. З повагою Олег Дурбалов.0503555200
Товариство,дуже радий,плюс схоже записав мій друг Олег Круторогий з Старокостянтиніва.
Я дуже прошу плюс, якщо це можливо tatyana.kilimnik@mail.ru
надішліть плюс пожалуйста chervonyuko@mail.ru
Надішліть плюс будь ласка mmanzuk@mail.ru
надішліть плюс будь ласка natasha-petrichenko@mail.ru
надішліть плюс будь ласка, дякую super.kolan1970@ukr.net
допоможіть,будь-ласка,з плюсом
допоможіть,будь-ласка,з плюсом kovalchukolena@mail.ru
Чудова пісня! Дякую!
скиньте будь ласка мінус на електрону адресу olga7857sbk@ukr.net









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!