Невідомий виконавець
через поле україни ішла божа мати
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Дякую!!!
трохи мусів змінити бо писав для дітей!може шось не так, але вирішив виставити фонограму на сайт може комусь пригодиться,бо я сам особисто шукав і не міг знайти.
Дуже мало робіт на християнську тему і за таку пісню велике спасибі автору.
Дякую! Направду хотілося б більше таких пісень християнської тематики!Ще раз дякую!
Щиро вдячний за гарну пісню!
я щиро вдячний за хороші відгуки про мою роботу,чесно кажучи не очікував, що когось зацікавить така тема,але бачу ,що треба і надалі працювати і оновлювати цей прекрасний сайт.ще раз всім велике спасибі.ЦЕ Є МОЯ ПЕРША РОБОТА ЯКУ Я ЗВАЖИВСЯ ЗАКИНУТИ.
Твір дійсно чудовий. Щиро дякую!!!
Творчого надхнення дякую за хорошу роботу.
дякую!!!
дякую! Чи є у вас плюс?
Якщо є + ..Будь ласка, надішліть
oksanal123@ukr.net
Якщо є + ..Будь ласка, надішліть irabrykmail@gmail.com
Через поле України ішла Божа Мати,
Там пшеничні колосочки стали Ї вітати.
Похились, поклонились – вітерець леліє.
Усі разом прошептали: "Радуйся, Маріє!"
Через степи України ішла Божа Мати,
Жайворонки, Божі пташки, стали Ї вітати.
Підлетіли усі вгору – вітерець леліє.
Усі радо щебетали: "Радуйся, Маріє!"
Через гори України ішла Божа Мати,
Там пастушки пасли вівці, стали Ї вітати.
Познімали капелюшки – вітерець леліє.
Усі радо проспівали: "Радуйся, Маріє!"
Через села України ішла Божа Мати,
Там в церковцях божі люди стали Ї вітати
Помолились, поклонились – вітерець леліє.
Усі радо проспівали: "Радуйся, Маріє!"
Через міста України ішла Божа Мати,
Вона прийшла всім сиріткам сльози повтирати.
Повтирала Вона сльози – діточки зраділи,
Що вони такі маленькі Матінку зустріли.









Останні коментарі
Гульнара Шевченко : Дякую!
Гульнара Шевченко : Супер! Дякую!
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.