Невідомий виконавець
(носа) З Новим Роком
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
З новим роком -(носа)
------------автор слів Р.Дутка
Снігом білим все знову замітає
Всіх з новим роком ми всіх всіх вітаєм
Здоровя і щастя і радості бажаєм
Всіх з новим роком всіх всіх ми вітаєм
1
Новий рік на порозі
Не сумуйте нехай рік старий іде
Новий рік принесе нам щастя
Хай для кожного з нас він найкращим буде
Пр.-в.
Снігом білим все знову замітає
Всіх з новим роком ми всіх всіх вітаєм
Здоровя і щастя і радості бажаєм
Всіх з новим роком всіх всіх ми вітаєм
2
Сніг рипить під ногами
І вогнями святковими сяє земля
Хай збуваються всі бажання
щоб здорові були всі і ваша рідня
пр.-в.
пр.-ш.
пр.-в.
R/D.
Коментарі:
цікавий варіант!Автор слів- молодець!
Так класний варіант....
РОМАНЕ, КЛАСНИЙ ВАРІАНТ. ЧИ МОЖЕТЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ У ВИЩІЙ ЯКОСТІ... ДЯКУЮ.
Все добре, але той вже гандонстайл вже дістав... Як би без тих дурнуватих вигуків, було б взагалі ідеально...
Дякую!
Варіант на російській мові вийшов хтось переклав велике дякую!
Дякую!
Плюс будьте ласкаві Eduard1975@ukr.net Дякую
будьте ласкаві + і якщо можна якість, дякую!!!
а можна плюс syroy@sbcglobal.net дякую
буду дуже вдячний за плюс bucks310378@mail.ru
якщо є плюсок дуже дякую kum-vasil@rambler.ru
будь ласка плюс tetiana-76@yandex.ru
Дуже дякую!!!!!!Скиньте, будь ласка, і мені плюс! Lana-sh5@mail.ru
скиньте будь ласка плюс буду дуже вдячний))) misha.bushko@mail.ru
Якщо можна скиньте і мені плюс буду дуже вдячний! super.taka@mail.ru
Не можу в'їхати як куплети співати!!! Приспів нормально!!! На куплетах наче трохи слів багато!!!
А можна і мені плюсик, будь-ласка!gavruliyk31@rambler.ru
Класна пісня киньте текст і плюс primenescafe@ukr.net Дякую!!!
пане романе таж дайте людям вже той плюс . скоро новий рік і питання стоїть ребром. пісня супер але без плюса самі розумієте нічого доброгоне виходить. Будь-ласка.
Плюс в студію бутьте ласкаві
шановні друзі я щиро прошу вибачення що не даю плюса але так сталося що я зараз готую сина до операції на серце яка буде у вівторок у Львові за тиждень до нового року ....і чесно повірте що не взмозі записати + то просто вибачте і побажайте щоб все пройшло добре...і ми щасливо зустріли новий рік дякую за розуміння і всім нехай щастить....
Дякукю Романе!Все буде добре. Удачі!
Дякую за мінус і здоровя синові!!!
Скиньте плюс andriy10161@ukr.net
можна плюс nataloshkacom@mail.ru
Скиньте плюс yliana93@gmail.com
скиньте плюс ml1012@ukr.net буду дуже вдячний.
скиньте і мені плюс,будь ласка,marina_dyakova_91@.mail.ru
Цікавий варіант.Скиньте плюсик mihal_kovtun@i.ua
Де можна взяти плюс до цієї версії?
Скиньте плюс на SpikulaS@i.ua,будь ласка
ДЯКУЄМО.
ДЯКУЄМО ВАМ.
Плюс також хочу дуже mviznyak1@ukr.net дякую
і мені будь ласка плюс на galinamisan@gmail.com
mariainviyaeva@ukr.net
Доброго вечора!Дуже хочеться плюсік цієї пісні)).Відправте будь ласка
Доброго вечора. Можна плюсик саме цього міксу будь ласка
oladziga@gmail.com
Дякую
Доброго вечора. Можна будь ласка плюс на пошту panovaviko@gmail.com....Дуже сподобався, буду вдячна!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!