Невідомий виконавець
Новий рік
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Знов проходить рік і з ним проходить час
Всі старі тривоги з ним підуть від нас
Тільки в памяті залишить Рік свій слід
Щоб його запам'ятали назавжди.
Рік минув і нам все зрозуміти слід
з роком стали ми доросліші на рік
І майбутнє, краще, вжечекає нас
Ну, а зараз заспівати з нами час
Приспів:
Новий Рік! Новий Рік! - подивись як насбагато.
Новий Рік! Новий Рік! Хай луна веселий сміх
відчуваєм в душі кожний поступ цього свята
І бажаєм усім цей чарівний Новий рік
я бажаю хай залишить вас журба,
щоб щаслива зірка вас завжди вела.
Ніби сонця сяйво очі хай горять
я бажаю Вам нікому не здолать
Час за часом день за днем життя мина
Я не хочу щоб ви мали почуття
ніби ви чогось не встигли у житті
я бажаю перешкоди обійти.
Приспів
Коментарі:
Народ, може хтось знає виконавця чи хоча б слова. Подобається пісня, та не знаю слів.
Ось тут глянь... http://ledi-di.ucoz.ua/load/do_zimovikh_svjat/novij_rik/12-1-0-733
Знов проходить рік і з ним проходить час
Всі старі тривоги з ним підуть від нас
Тільки в памяті залишить Рік свій слід
Щоб його запамятали назавжди.
Рік минув і нам все зрозуміти слід
з роком стали ми доросліші на рік
І майбутнє, краще, вжечекає нас
Ну, а зараз заспівати з нами час
Приспів:
Новий Рік! Новий Рік! - подивись як насбагато.
Новий Рік! Новий Рік! Хай луна веселий сміх
відчуваєм в душі кожний поступ цього свята
І бажаєм усім цей чарівний Новий рік
я бажаю хай залишить вас журба,
щоб щаслива зірка вас завжди вела.
Ніби сонця сяйво очі хай горять
я бажаю Вам нікому не здолать
Час за часом день за днем життя мина
Я не хочу щоб ви мали почуття
ніби ви чогось не встигли у житті
я бажаю перешкоди обійти.
Приспів
))))))))))))
Дуже дякую вам!
ЦЕЙ МІНУС КРАЩИЙ ЧИМ В ПЛЮС.
natali_rock: Кому вам?)))
dudaboss: А хто виконує цю пісню? natali_rock: ще хотіла це знати))) напиши їй) чи слабо?
Орест нажаль незнаю хто виконує. Ти ж знаєш то напиши
Та вже нічого страшного, головне, що є слова і плюс.
dudaboss: В тебе текст і плюс) А хто виконує не знаєш... Тут просто не написано хто виконує) http://ledi-di.ucoz.ua/load/do_zimovikh_svjat/novij_rik/12-1-0-733 і тому ти не знаєш))) чи не так?
natali_rock: Та я просто жартую)
Орест : ТАК
))









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!