Невідомий виконавець
Перший дзвоник.
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Пане Анатолій вишліть будь-ласка плюс maks_rvan@mail.ru
Дякую!!!
Дякую за пісню! Скиньте, будь-ласка, плюс на Illya1974@mail.ru
Дякую!
Вишліть, будь-ласка, плюс на Gorbovohomenko64@mail.ru
Дякую, буду вдячний за + Refel@ukr.net
Будь ласка вишліть плюс tonia0510@mail.ru
Буду щиро вдячна за плюс до пісні на skidan-@mail.ru
Доброго дня,колего!Гарна пісенька.Будь-ласка,вишліть плюс на tanyushakukusha@gmail.com
Гарна пісня.Можна плюс на tanya.muz@ukr.net Дякую!
Дуже гарна пісня, прошу скиньте плюс, благаю на електронку gritsay2403@mail.ru, дуже вдячна.
Дякую за пісню, побільше би таких, і якщо можна і мені на пошту скиньте mp3.ua@mail.ru дякую.
Будь ласка, вишліть плюс на пошту petr5923@gmail.com
Пане Анатолію, а мені можна плюс на svetik_senkiv@ukr.net
Будь ласка, буду дуже вдячна. Творчих успіхів!
Вдячна Вам за пісню і прошу плюс на ел.адресу inna.nepsha@yandex.ua
Вдячний Вам за пісню, скиньте будь-ласка плюс на ел.адресу
p.godun2011@gmail.com
Дякую за пісню і прошу у вас плюс simfoniy21@mail.ru
Буду дуже вдячна.
Вдячний Вам за пісню, скиньте будь-ласка плюс на ел.адресу
Eduard1975@ukr.net
Спасибі за пісню. Якщо можна скиньте і мені плюсик - Lana-sh5@mail.ru
Доброго дня пане Анатолій.Хочу попросити + на адресу drach-n.73@mail.ru Буду вдячна.
Дякую за гарну пісню.Будь-ласка скиньте плюс tsidylo.76@mail.ru
пісня дуже класна !можете будь ласка вислати плюс
Вишліть. будь-ласка.плюс на адресу ulyana.petriychuk@mail.ru
Дякую!!Будь ласка плюс на tenor.koch@yandex.ru дякую!!
Доброго дня, пане Анатолію!. Скиньте і мені, будь ласка, плюс цієї чудової пісні на oksana.ovcharenko.75@mail.ru. Буду вдячна!
І мені будь ласка на пошту пришліть плюсс і якшо можна і мінус. Буду дуже вдячна tanyaslipchenko@ukr.net Дякую
скиньте будь- ласка плюс shurko71@yandex.ru дякую!!!
Доброго дня, пане Анатолію, Скиньте, будь ласка, плюс цієї гарної пісні на адресу Kardashlyda@mail.ru Буду дуже вдячна
Гарна пісня! Скиньте будь-ласка плюс zauch@nxt.ru
Гарна пісня! Скиньте будь-ласка плюс
Дуже дуже дякую))Я дуже дуже вдячна((я дуже довго шукала*цю піснюю(ще б мінус
melnykkhrystunja, Ви не вказали адресу, за якою надіслати плюс....
Прекрасна пісня ДЯКУЮ!!!
Гарна пісня. Скиньте, будь ласка, плюс
І мені, будь ласка irazaveryha@ukr.net. Наперед вдячна
Скиньте будьласка слова та плюс на електронку wasilisa_prekrasna@mail.ru
Дякую за мінус !!! Скиньте будь -ласка плюс shurko71@yandex.ru Дякую!!!
Дуже гарна пісня. Скиньте будь-ласка плюс dovganichgolovchin77@mail.ru Дякую.
скиньте будь ласка мені на електронку beatabilak@mail.ru
дякую дуже гарно
Добрий день! Будь-ласка, скиньте плюс на koltonuk@gmail.com
дуже прошу плюсовку. Дякую! savkalesja12345@gmail.com
savkalesja, перевірте, будь ласка, чи правильно вказана адреса поштової скриньки. Не можу надіслати жодного листа.
виправляю lesjasavka12345@gmail.com
Дуже гарна пісня. Хочу вивчити з дітьми до свята Пкршого дзвоника. Якщо можна киньте мені плюс на tonia0104@mail.ru. Дякую за пісню.
Щиро вам вдячна!!! Дякую!!!
Будь ласка ))))
Анатоліє, пісня чудова! Її треба поширювати. скиньте мені, будь ласка плюс natalia.meljnyk78@gmail.com
І мені, і мені плюс, будь ласочка. До 1 вересня ще встигнемо з учнями вивчити. Yeluhovuchi_Chcola@i.ua
Чи можна плюс nadja1911@ukr.net
Дякую
Добрий день, можна мені теж плюс? olenaivahiv120691@gmail.com









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !