Невідомий виконавець
Степан Бандера.
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
1.Степом степом пролетіли коні
Вільну долю вітер нам приніс
Степом степом наші у погоні
Пострибали Козаки у ліс
Пий гуляй мій рідний край.
До ночі раділо і наше село
Пий гуляй горілку наливай
Зa Вільну Україну ой давно в нас не було.
Приспів-2р.:
Хай живе Степан-Бандера!
Вільний вітер степом завива
Ти ж мене «рідна» радянська влада
Підманула підвела
2.Степом степом трактори гуділи,
Дувся і пихтів весь рідний край,
Степом степом поїзди летіли,
І вивезли кудись весь урожай.
Горілка вода,горе не біда, Гіркою стала І доля моя,
Приперлась зима,їсти вже нема,
І у магазині,вже вітер гуля.
Плюсовий запис
Коментарі:
Я в 1991р.прийшов з армії і заспівав цю пісню,то голова колгоспу на загальних зборах такого пижа вставив.
Часом не Василь Мельникович?
Правильно зробив! Треба щоб той голова зараз всим бандерам вставив, може б не пригали на майдан як дурнi. I спокiй би був в краïнi.
Тупий ти ватнік!
тупим ганьба
а де можна знайти плюс?
Цю пісню співав Андрій,забув прізвище,ну той що співав"Піду втоплюся",лисий і босий.
Hakuna Matata: це є неповага до тих людей які віддали своє життя за Україну.Особисто я - надам ваш коментар СБУ - ще додам,таким паскудам як ви - тут не місце - тай взагалі ваше місце на нарах - вже скоро !!!
Це точно, підтримую.
А прізвище (стидно не знати)-Андрі́й Миколайчу́к з Умані — український співак, композитор, поет та аранжувальник. Автор і виконавець популярних пісень «Піду втоплюся», «Підпільник Кіндрат», «Агент Кольцов» та інш. Лауреат фестивалю «Червона рута» у 1989 році де став лауреатом другої премії у жанрі поп-музики (випередивши Павла Дворського) та здобув приз глядацьких симпатій.А то "лисий,босий" зате він не побоявся і заспівав тоді таке від чого у других піт холодний виходив.
А даний мінус гурту "Свої" з Полтави і є на сайті:http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C/rec/15262/
Андрій Миколайчук цієї пісні не співав, а гурт "Свої". Це було в 1990-1991 роках.
То не Тінь то здохлий кінь у путлера в сраці
Тiнь: ...














Коментарі
Вася
ВАЛІЙСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД ВСТУП Ти і я віруе боку бал Ти і я і ещь мі трохе жаль Ти і я і така крутка ночь Ти і я і наших вражень ночь А ти нам грай гітаро грай Мелодья плинье в даль А ти нам грай гітаро грай Нет нам шалее бал А ти нам грай гітаро грай І не жалуй струн А ти нам грай гітаро грай Аж забракне тху Ти і я сухамье звеку струн Ти і я нам в бракьне тхул Ти і я і ночь освоні нас Ти і я так шипко бледне час А ти нам грай гітаро грай Мелодья плинье в даль А ти нам грай гітаро грай Нек нам шалее бал А ти нам грай гітаро грай І не жалуй струн А ти нам грай гітаро грай Аж забракне тху СОЛО Ти і я віруе боку бал Ти і я і ещь мі трохе жаль Ти і я і така крутка ночь Ти і я і наших вражень ночь А ти нам грай гітаро грай Мелодья плинье в даль А ти нам грай гітаро грай Нек нам шалее бал А ти нам грай гітаро грай І не жалуй струн А ти нам грай гітаро грай Аж забракне тху СОЛО }
Вася
Дякую ! }
Gena98
Дякую. }
Gena98
Дякую. }
AlexFG89
Клас!!! А можна партію для труби?? }
rusdirektor2005
Супер! }
rusdirektor2005
Чудово, дійсно є що згадати... }
Сергій Павлюк
Дякую! }
MFKKM
Дякую!!! }
Fajneva
Читаю сусідню вітку і я теж слухаю і перед очима 90-ті роки,самограї шалаш на вулиці,я молодий і красівий,бо зараз тільки красівий,ну і це таке страхіття кричить на все село,лякаючи собак і котів.Це ж яке музичне виховання треба мати і неповагу до рідної культури,щоб генерувати таке? }
boss1973
Слухаю пісню,а перед очами 90-ті роки, самограйка,шалаш на вулиці...і мені 25) }
Lauragapon
Дякую! }
Vickysia
Дякую !!! }
Сергій Павлюк
Дякую! Згадав 90-ті. Трохи з кодою не так. Але для себе виправив. }
tetianav
Боже, яка чудова пісня. Дякуюза фонограму мінус. СУПЕР. Ви -Прекрасні. }
Vickysia
Дякую !!! }
irisama
Супер! }
Maestro_Vitya
жаль що матюкатись тут не можна }
V07a01lera
Дякую ! }
olegpasicnik
супер круто.... }
Павло Салганюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }
Сергій Павлюк
Дякую! }
Тарас Кащук
Версія ціква але б мелодію оригінальну б зберегли/ }
Borodatiy
Як це ШІ-сміття вже набридло... }
Марія
яка програма його відкриє? }
Viktoria1814
дякую,а зробіть будь ласка із беками)) }
Peet Калуцький
Друзі,дякую за інформацію.Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Геть москальське із сайту. }