Невідомий виконавець
ти думай думай (нуумай нумай)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Ти думай думай
Тебе побачив на венесні
Хотілось так сказать мені але боявся цього я
Тоді спитав у батька я
Приспів:
Ти думай думай думай хлопчино
Чи буш ходить а може ще кинеш
любов така не рік не два любов на все життя одна
/ соло /
Я підійшов спитать хотів
Ти подивилася без слів
І зрозуміли разом ми
Ті батькові слова
Приспів:
Ти думай думай думай хлопчино
Чи буш ходить а може ще кинеш
любов така не рік не два любов на все життя одна
*******************
тебе я бачив у вісні
дарив я квіти на весні були в любовному вогні
і батькові слова при мені
Приспів:
Ти думай думай думай хлопчино
Чи буш ходить а може ще кинеш
любов така не рік не два любов на все життя одна
Приспів / соло / Приспів: /2р/
Коментарі:
шо то за тема?? хоч би плюс причипили, чи то навгад треба співати
Та у нас вагонами хороших Українських пісень, от якби мінуса до них в сучасних стилях було б бомба! Ну звичайно, що потрібно платити за мінус і не малі гроші, але бачу, що потрібно купувати хороший професійний інструмент, і гатити наше в сучасних стилях, так як колись казали, щоб аж куфайка заверталась!
Користуюсь давно текстом написаним мною :
Програш
Сьогодні в барі ти сидиш і ні на кого не глядиш А може варто було би блиснути своїми очками
Приспів: Ти думай думай думай вже сама Може хильнути трохи ще вина І станеш ти ще більш розкутіша А в тебе комплексів і так нема
Програш
Можливо буде ще момент і це серйозний аргумент Твою увагу приверну до себе ніжно пригорну
Приспів 2р
Мод І ось нарешті сталось це ти кинула мені слівце Від щастя я чуть не зомлів але я так тебе хотів
Пауза Приспів Програш Приспів(повільно) Приспів
Дякую
Як це часто буває - переклад не завжди доречний для виконання. Тому мої хлопці використовують саме мій текст:
ТИ ДУМАЙ (текст Дмитро Мулик)
1
Приснилось чи здалось мені?
Чи наяву чи, може, в сні?
По вулиці красуня йшла,
Неначе квітка чарівна.
Приспів:
Ти думай, думай, що за дівчина?
Молода, гарна, зваблива.
Та тільки слів забракло знов:
-Така сумна моя любов…
Прогр.
2
За нею йшов – не знав куди?
А навкруги сади цвіли…
Від ароматів тих п’янів
Чи то дівчини, чи садів?..
Приспів:
Ти думай, думай, що за дівчина?
Молода, гарна, зваблива.
Та тільки слів забракло знов:
-Така сумна моя любов.
Ти думай, думай, що за дівчина?
Чарівна, ніжна, красива.
Не смів очей підняти знов:
Оце ж вона – така любов!..
Модул.
3
Я, все ж, насмілюсь, промовлю,
Признаюсь, що її люблю!
Не сплю, страждаю стільки літ…
Хай про це знає цілий світ!
Приспів:
Ти думай, думай, що за дівчина?
Молода, гарна, зваблива.
Та тільки слів забракло знов:
-Така сумна моя любов.
Прогр.
Ти думай, думай, що за дівчина?
Молода, гарна, зваблива.
Та тільки слів забракло знов:
-Така сумна моя любов.
Ти думай, думай, що за дівчина?
Чарівна, ніжна, красива.
Не смів очей підняти знов:
Оце ж вона – така любов!..
Ти думай, думай, що за дівчина?
Чарівна, ніжна, красива.
Не смів очей підняти знов:
Оце ж вона – така любов!..
Дякую!!!
Дякую-ю-ю-ю!
Така Х...я що слів нема
дякую









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!