Невідомий, Дитяча
Скоро йти до школи нам
|
|
Опис:
Знайшов непогану мінусовку у своєму архиві.
Якщо не помиляюсь, пісня має назву "Лучики".
Плюс не маю. Співати можна без нього. Мелодія добре проспівується. Це - для випуского у дитячому садку.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Скоро йти до школи нам
1) Ми так швидко підросли,
У дитячому садку,
Вранці пісні солов’ї
Нам співали про весну.
Ми прийшли у дитсадок
У цей день в останній раз
Посідали у рядок,
Свято це для нас...
Приспів:
Світить сонечко для всіх
Та луна веселий сміх -
Скоро йти до школи нам
Вже дорослим дітлахам
Світить сонечко для всіх
Та луна веселий сміх -
Скоро йти до школи нам
Вже дорослим дітлахам!
2) Танцювали в Новий рік
Ми біля ялиночки,
Та вітали ми усіх
В нашому будиночку…
Та прийшли у дитсадок
У цей день в останній раз
Посідали у рядок,
Свято це для нас...
Приспів:
Світить сонечко для всіх
Та луна веселий сміх -
Скоро йти до школи нам
Вже дорослим дітлахам
Світить сонечко для всіх
Та луна веселий сміх -
Скоро йти до школи нам
Вже дорослим дітлахам!
пройгриш
приспів
Коментарі:
Мелодія співається на три куплети, а текст пісні написаний на два....?А загалом пісенька не погана.
Якщо є бажання, замість пройгриша співайте перший куплет.
На мій погляд, добре!
Якщо можна, запропоную свій варіант тексту. Вірші не мої, текст скомпонований із запропоновапного + фрагменти віршів В.Скомаровського та С.Гордієнка:
1
Ми так швидко підросли
У дитячому садку!
Вранці пісні солов’ї
Нам співали про весну.
Ми прийшли у дитсадок
У цей день в останній раз,
Посідали у рядок,
Свято це для нас...
Приспів:
Світить сонечко для всіх
Та луна веселий сміх –
Скоро йти до школи нам,
Вже дорослим дітлахам.
Світить сонечко для всіх
Та луна веселий сміх –
Скоро йти до школи нам,
Вже дорослим дітлахам!
2
За шкільні роки буремні
Знань набудем — будьте певні!
Обігнемо Землю з часом
З нашим першим класом.
Та прийшли у дитсадок
У цей день в останній раз,
Посідали у рядок,
Свято це для нас...
Приспів.
3
Прийде осінь, закурличе
Журавлями в ранній час,
І дзвіночок нас покличе
Всіх у перший клас.
Ми прийшли у дитсадок
У цей день в останній раз,
Посідали у рядок,
Свято це для нас...
Приспів.









Останні коментарі
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!