Невідомий
Великдень
|
|
Опис:
Сл. Архієпископа Харківського і Богодухівського Никодима Муз. Г. Синякова.
Плюс можна записати з моїх аудіозаписів
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Великодня
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Все яскравіше сяють в небі ясні зорі.
І голосніше чути в небі спів птахів
Земля радіє, – бо весна дзвенить на дворі,
Вона вернулася до нас з чужих країв.
Все оживає, як царівна спляча в казці.
І повертається обличчям до Небес, –
Адже усі ми живимо у Божій ласці.
І вже на нас чекає чудо із чудес.
Приспів:
Цей Великдень,
Немає кращого за Нього.
Це Свято свят
Яке дарує нам Господь.
За нас Христос не пожалів себе самого,
За нас Христос віддав
І кров свою, і плоть.
Любов до Нього у єдиному пориві
У день святковий піднесемо до Небес.
Співати будемо у мить таку щасливу.
Христос воскрес! Христос воістину Воскрес!
2.
Всі люди смертні: і славетні, і забуті.
Ми тимчасово опинились саме тут.
Але ж на нас чекає сонячне майбутнє
До нього нас веде любові й віри путь.
Лише на Небі є вічнозелені кущі.
І день немеркнучий триває без кінця.
Любов Господня гріє душі невмирущі,
Сліпуче сяє храм всевишнього Творця.
Приспів: (той же)
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес! - 3 р.
Плюсовий запис
Коментарі:
Слова: Архієпископа Харківського і Богодухівського Никодима
Музика Г. Синякова.
Дякую за інформацію.
скиньте плюс будь ласка! olegovuch@mail.ru
Скиньте плюс будь ласка (Дуже треба)
Відправив + olegu
Шановна oksanochka23, я немаю Вашої ел. пошти щоб вислати плюс
ДАЙТЕ + IVAN-BAGRJANUI81@MAIL.RU
Відправив + bandurka shmel.
Плюс можна записати з моїх аудіозаписів
можна плюс colenda.vicka@yandex.ru
Відправив +, але можна було плюс записати з моїх аудіозаписів
Дуже гарна пісня. А як скинути плюс?
Скиньте будь ласка +. У ваших аудіозаписах чомусь не бачу.
Helenka1988@i.ua
Залив в Аудіозаписи
Відправив + Shudenkolena:
скиньте будь-ласка + бо з аудио не качае lludmilla@inbox.ru
Я перевірив, скачується хорошо. Але плюс відправив.
voytas.nataliia@yandex.ru скиньте будь-ласка +
Відправив
скиньте будь-ласка плюс yuliya-savchak@list.ru
Відправив +, але можна було записати його з моїх аудіозаписів
Скиньте будь ласка плюсовку
Тамаро, не знаю на яку ел.адресу вислати плюс.
Скиньте будь ласка плюсовку на пошту viktoria.yakubik@gmail.com
Скиньте, будь ласка, плюс мені на пошту. Буду Вам дуже вдячна. yulyasik.1992@mail.ru
Відправив +, але можна було записати його з моїх аудіозаписів які є на цьому ж сайті.
скиньте плюс будь ласка. ltsaruk00@yahoo.com
Скиньте плюс будь ласка dorosh_1994@ukr.net
Скиньте плюс будь ласка lidiabalanyik@gmail.com
Надзвичайна пісня, скиньте будь ласка плюс dlarka@yandex.ru
Скиньте будь-ласка плюс.znchuk.olena@rambler.ru
скиньте і мені будь ласка +. Буду дуже вдячна,якщо і ноти знайдуться
ludmila82@inbox.ru
скиньте, будь ласка, плюс на dfktynbyf2012@ukr.net
Скиньте плюс, будь ласка, на o.balabak@ukr.net
Відправив плюсовий запис.
скиньте, будь ласка, плюс на evgenko4@ ukr.net
скиньте і мені будь ласка + samanta-dx@rambler.ru
скиньте, будь ласка, плюс на dfktynbyf2012@ukr.net
Доброго дня!скиньте плюс,будь ласка,бо не можу скачати,дякую!iriwamoroz@gmail.com
Вітаю!
Можете мені надіслати плюс на liv2104@u.ua
Щиро дякую!
Скиньте, будь ласка, плюсовий запис. musicinsky7@gmail.com
Чудова пісня. Плюс будь ласка aksinina.julya@gmail.com
Доброго дня, скиньте + будь ласка
krisioliinik@gmail.com
Можливо у когось є мінус ?
Так мінус у верхній частині.
Скиньте будь ласка плюс fannyobu@mail.com









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!