Невідомий
Не треба мамо не плач єдина
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ballad.
Текст пісні:
Коли я в очі мамині погляну
То бачу там безмежнеє тепло
І на душі мені так легко стане
Як ще в житті ніколи не було
Коли я до матусі пригорнуся
То світ неначе зміниться умить
Я немов дитини посміхнуся
А серденько тихенько защемить
Приспів: 2р
Не треба мамо
Не плач єдина
За тебе молиться щодня твоя дитина
Не треба мамо витри свої сльози
Я віджену від тебе біди і морози
Вже перша сивина торкнула скроні
Від ночей недоспалих і тривог
Я поцілую лагідні долоні
До серденька пригорнуся твого
Я низько до землі тобі вклонюся
За мудрість щиро дякую тобі
Пробач мені ріднесенька матусю
Ти найдорожча на усій землі
Плюсовий запис
Коментарі:
Не треба мамо
Коли я в очі мамині погляну
То бачу там безмежнеє тепло
І на душі мені так легко стане
Як ще в житті ніколи не було
Коли я до матусі пригорнуся
То світ неначе зміниться умить
Я немов дитини посміхнуся
А серденько тихенько защемить
Приспів: 2р
Не треба мамо
Не плач єдина
За тебе молиться щодня твоя дитина
Не треба мамо витри свої сльози
Я віджену від тебе біди і морози
Вже перша сивина торкнула скроні
Від ночей недоспалих і тривог
Я поцілую лагідні долоні
До серденька пригорнуся твого
Я низько до землі тобі вклонюся
За мудрість щиро дякую тобі
Пробач мені ріднесенька матусю
Ти найдорожча на усій землі
Приспів: 2р
Дякую !!Дуже душевна пісня!!!
Дякую!!!
Дякую,гарна пісенька,до свята матері, то шо треба.(давно шукав) 55555!!!!
Дякую за гарну пісню!Вишліть,будь-ласка,плюс на chiernysh.galia@mail.ru
Супер!
Дякую)Чудовий мінус!
Дуже потрібно плюс такої гарної пісні inna.nepsha@yandex.ua Cпасибі за мінус і текст.
Дякую! Дуже гарна пісня!
Гарна пісня. Надішліть будь ласка плюс на U.lashuk@i.ua
Будь ласка скиньте плюс kymamns@mail.ru
Гарна пісня.Надішліть будь ласка плюс на sydorenko-oksana@mail.ru
Вишліть,будь-ласка,плюс на muzik911@yandex.ru
скиньте плюс todoriko.84@mail.ru
Прохання вислати плюс на vitagalus@ukr.net
Прохання вислати плюс на gupanovelena@gmail.com
Дякую)
Дякую за пісню!
Будь ласка підкажіть авторів цієї пісні.
Бас-гитара не прослуховується
Дякую за мінус
Дякую за мінус !!!









Останні коментарі
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!