Ніна Кірсо (Група Фрістайл)
Україна-ненька
|
|
Опис:
Подарунок від групи Фрістайл і Ніни Кірсо (мінус оригінал)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- авторська
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Те що треба, дякую. Як що можна плюс на: valera-ok@ukr.net
Якщо можна, і мені плюс. Дякую. agusha2005@ukr.net
ДЯКУЮ !!! киньте плюс будьте ласкаві
antimonyuk@gmail.com
Дякую.
Чудова робота. Дякую. Дивуюсь що всі просять плюсик на пошту. А що записати на пишучий пристрій прямо запустивши плюс прикріплений сюди СЛАБО??????? Удачі всім
Зробив запис. ось вам посилання на плюс https://drive.google.com/file/d/0B-LReH751zXeSFRUVXhib3JPQzA/view?usp=sharing
Файно дякую!!! Киньте, будь ласка (+) на naumluk@ukr.net
Та є в на сайтах плюс пісні.
дякуємо!!!
https://youtu.be/kLEDsKW64oo
Відео Ніна Кірсо і гурт Фрістайл ( 2пісня )
Україно-ненько
Край де небо синє , край де поле житнє
Перші кроки , перші роки мої
Тут моя країна лиш одна єдина
В світі кращої немає землі
Вишивана солов’їна і заповітна Україна.
Приспів 2 р :
Україно – ненько матінко моя
До твого серденька припадаю я
Збережи рідненька нас від ворогів
Захисти країно дочок і синів.
Обрій неозорий небо край і зорі
Кущ калини нахиливсь до води
І дніпрова хвиля і усе довкілля
Це моє одвіку і назавжди.
Смерекова черемшина і неосяжна Україна.
Приспів 2р
Програш
Там високі гори там безкрає море
Там веселка в небі з птахом кружля
Там в містах і селах людоньки веселі
І лунає сміхом рідна земля
Божий птах несе свободу цьому великому народу.
Приспів 2р
Україно – ненько матінко моя
До твого серденька припадаю я
Збережи рідненька нас від ворогів
|Захисти країно дочок і синів|2р.
Дуже гарна пісня!Дякую!
Дякую!!!!!
дякую
Дякую!!!Клас!!!
дякую
klyapa060790@ukr.net Буду вдячний за плюс.
Гарно дякую!
Дякую!!!
ДЯКУЮ!!!!!!!!!
Щиро Дякую..
Дякую!
Дякую з Громівки! Цю пісню беремо собі на День Миру.
Спасибі, Громівка ! У вас чудовий смак)))
дякую!!!
Дякую! Дуже гарна пісня!
Щиро дякую.Дуже гарна пісня і прекрасний мінус.
дякую
ДЯКУЮ!!!
Дякую????
Не можу скачати мінус. Підкажіть у когось вийшло, як???
Буду вдячна якщо скинете мінус
kucherenko015@ukr.net
А чи є мінус без бек
Дуже треба
Мінус без беку існує?
Дуже красива музика та слова..
Таких пісень потрібно як омога більше, щоб молодь розуміла де ми мешкаємо у якій країнні.
Просто суппер!!! Дякую Вам!!!
Спасибо
ДЯКУЮ,Дякую!!!!!СУПЕР!!!
дякую!!!
ДЯКУЮ!!!!
Дякую!
Дякую*









Останні коментарі
olegantonenko: Щиро дякую!
lyonya55: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
igor_m2008: https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&rlz=1C1_____ruUA1010UA1010&oq=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&aqs=chrome..69i64.19j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:ab62a9cc,vid:tZvI-EF00NU,st:0
igor_m2008: "Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
igor_m2008: Дякую!!!!Шікарно!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
олена євтушенко: Клас! Дякую Гаврилович!
Олександр MaestroS : ще шось про рюський шансон нагадує
Олександр MaestroS : Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
karpenko7447: Дякую за пісню. А можна без бек.
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com