Нічний Перон
Я Небу Дякую
|
|
Опис:
бек
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Кохання
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Нейро-мінус.
Текст пісні:
(Cm)
ВСТУП=1+7+6 (. . .) тактів
1.
_▼ЖиттяМоЄ_як ▼стЕ-жка▲_кру-тА,▼(....)
▲ЧастоВеде у тЕ-мрявуВонА.(. . .)
_▲І знову жити ▲пОчинав з нулЯ▼(. . .)
_▼Та завжди поруч ▲тИ_булА.▼(....)
..............
Приспів:-2 р.
_▲І кожен день я небу ▲▲дЯ-кую▼(. .)
_▲▲За шанс, що мав тебе знайтИ.(....)
_▲Як поруч ▲▲тИи, світ не трЕе-ба,(. . .)
_Даруєш сИли далі йтИ.►2 р.▼(....)
2.
▼СвІт зупинИ-вся▲ в ту мИть,▼(....)
▲ЯкПобАчив ▲пО-смішку твоЮ.▼(....)
▲ТиНесЕш_▲рА-дість у мій свІт▼ (....)
▼І залишИла в ▲сЕ..рці слІд.▼(....)
.................
Приспів:-2 р.
_▲І кожен день я небу ▲▲дЯ-кую▼(. .)
_▲▲За шанс, що мав тебе знайтИ.(....)
_▲Як поруч ▲▲тИи, світ не трЕе-ба,(. . .)
_Даруєш сИли далі йтИ.►2 р.▼
................
ВСТАВКА(барабан)=(. . . .)
ПРОГРАШ=7 тактів
Приспів:-2 р.
_▲І кожен день я небу ▲▲дЯ-кую▼(. .)
_▲▲За шанс, що мав тебе знайтИ.(....)
_▲Як поруч ▲▲тИи, світ не трЕе-ба,(. . .)
_Даруєш сИли далі йтИ.►2 р.▼
................
ВСТАВКА(барабан)=(. . . .)
ПРОГРАШ=7 тактів
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Дякую!!!
Дякую!
Життя моє, як стежка крута
Часто веде у темряву вона
І знову жити починав з нуля
Та завжди поруч ти була
І кожен день я небу дякую
За шанс, що мав тебе знайти
Як поруч ти — світ не треба
Даруєш сили далі йти
І кожен день я небу дякую
За шанс, що мав тебе знайти
Як поруч ти — світ не треба
Даруєш сили далі йти
Світ зупиниться в ту мить
Як побачу посмішку твою
Ти несеш радість у мій світ
І залишила у серці слід
І кожен день я небу дякую
За шанс, що мав тебе знайти
Як поруч ти — світ не треба
Даруєш сили далі йти
І кожен день я небу дякую
За шанс, що мав тебе знайти
Як поруч ти — світ не треба
Даруєш сили далі йти
І кожен день я небу дякую
За шанс, що мав тебе знайти
Як поруч ти — світ не треба
Даруєш сили далі йти
І кожен день я небу дякую
За шанс, що мав тебе знайти
Як поруч ти — світ не треба
Даруєш сили далі йти
Дякую!!!
Дякую.









Останні коментарі
mrvalik: дякую
Eugene27: Дякую!!!
Peag17: В куплетах немає пару рядків повтору
Вася: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Strelbitskiy: Дякую!
Strelbitskiy: Дякую!
Dozuk1966: Файно !!! а без бек
Dozuk1966: Файно !!!
Павло Салганюк: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Myroslava7654: співаю у такої ж фірми але бездротовий, звук правда шикарний, яскравий, чистий і якісний
RimskiyIvan: Пане НЕСТЕР ,ПОКИ НЕПЕРЕЛОПАТИШ ВСІ УКРАЇНСЬКІ ХІТИ .НЕ ЗУПИНЯЙСЯ !!! ДЯКУЮ !!!
Volodymyr Yavorskyi: Дякую!
Maestro_Vitya: корозія музики
aleks50: дякую
aleks50: дякую
uyriy2023: Доброгго Часу, так десятилями ж від міді-файлів не нудило
tinkaluk: 5
Roma Good: Хлопці вас не нудить від ШІ фонограм?
Micola65: Я КАЙФУЮ.
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
V07a01lera: Дякую !!!
Хуха Хух: СУПЕР !!!
Shurik1971: Дякую !!!
Степан Садовяк: файно !
Сергій Будь: Супер...щиро дякую !!!
V07a01lera: Дякую !!!