Огневич Злата
Запали вогонь
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця, палкі відчуття.
От така мрія моя...
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця, палкі відчуття.
От така мрія моя...
На незламаних дорогах, шукати щастя свого.
Та коли піймаю його, краєм проведу.
Шляхами, ночами, днями.
Малюватиму тебе я до нестями.
А коли відчую подих краєм проведу.
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця палкі відчуття.
От така мрія моя...
Блукатиму я світами, за плечами пелюстками.
Змалював своїми долонями, квітка я твоя.
Тече гаряча повінь і поринає промінь.
Я наче ріка на скроню тобі упаду.
Відчуваю, полум'яний і п'янкий, ніжний подих.
Серце птахом летить.
Крила твої, я до себе заберу.
Для любові, просто неба знайду.
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця палкі відчуття.
От така мрія моя...
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця палкі відчуття.
От така мрія моя...
Плюсовий запис
Коментарі:
Автор мінусовки-VitexRomc
дякую
Дякую!
А можна будь-ласка без беквокалу)))
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця, палкі відчуття.
От така мрія моя...
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця, палкі відчуття.
От така мрія моя...
На незламаних дорогах шукатиму щастя свого.
Та коли піймаю його, краєм проведу.
Шляхами, ночами, днями.
Малюватиму тебе я до нестями.
А коли відчую подих краєм проведу.
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця палкі відчуття.
От така мрія моя...
Блукатиму я світами, заквітчана пелюстками.
Розпалю вогонь своїми долонями, квітка я твоя.
Тече гаряча повінь і виринає промінь.
Я наче ріка на скроню тобі упаду.
Відчуваю, полум'яний і п'янкий, ніжний подих.
Серце птахом летить.
Крила твої я до себе заберу.
Від любові, просто неба знайду.
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця палкі відчуття.
От така мрія моя...
Танцювати біля неба, надію нести.
Червоні стрічки плести.
Дарувати людям сонця палкі відчуття.
От така мрія моя...
бек на куплеті російськииий((((((( допоможіть знайти без нього....)
Доброго дня!Чи можете мінусовку вислати бек на українській ira_kuzyk79@mail.ua Дякую!!!!
Дякую!
Дякую!!!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!