Оксана Микицей
Мої крила (В твоїх руках) (Наживо PA1XPro)
|
|
Опис:
Зіграно наживо на коржику, на стандартному стилі "Home Baet":) Не шедевр, є помилки, але так ми граємо на халтурах - наживо:) Підкреслю для особливих: зіграно на самограї двома живими руками:)
Запис другий. В попередньому було багато шумів - це я так поняв через те, що я записував напряму через клавіатуру, яка має виходи від звукової) зараз переписав напряму)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- ЛюбоФфф...)
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
1)В твоїх руках, як в променях любові
Молюся я щоб зупинився час
Кохання панувало не лиш в слові
Наповнювало душу кожен раз
В твоїх руках, як в променях любові
Кохання відчуваю кожну мить
В твої дивлюся очі волошкові
Душа листочком ніжності тремтить
Приспів:
Ти моє кохання, мої крила
Ти для мене пісня солов"їна
Буду я завжди тебе кохати
І про тебе лиш пісні співати
А душа летить, мов птах, у небо,
Мрії всі мої лишень про тебе
Ти для мене пісня солов"їна
Ти моє кохання, мої крила
2)В твоїх руках, як в променях любові
В обіймах чоловічих і міцних
Любов це наче подарунок долі
Це свято є кохання і весни
В твоїх руках як в променях любові
Молюся я щоб зупинився час
Кохання панувало не лиш в слові
Наповнювало душу кожен раз
Приспів:
Ти моє кохання, мої крила
Ти для мене пісня солов"їна
Буду я завжди тебе кохати
І про тебе лиш пісні співати
А душа летить, мов птах, у небо,
Мрії всі мої лишень про тебе
Ти для мене пісня солов"їна
Ти моє кохання, мої крила
-
Програш (мої крила/моя весна)
-
Ти моє кохання, мої крила
Ти для мене пісня солов"їна
Буду я завжди тебе кохати
І про тебе лиш пісні співати
А душа летить, мов птах, у небо,
Мрії всі мої лишень про тебе
Ти для мене пісня солов"їна
Ти моє кохання, мої крила
Коментарі:
Наживо-це коли є барабани,бас і т.д.
наживо - це не тільки жива гра цілого гурту, але й гра поодиноких інструментів) якщо взяти до уваги, що жива гра - це барабани, бас і т.д, то це означає, що на одних клавішах грати - це не наживо, одна гітара звучить - не жива, і один сакс зазвучить - це тоже не жива лаба? вверху написано чітко і ясно "Зіграно наживо на коржику". Корг РА1 - це є клавішний інструмент з вбудованими звуками і ефектами, який тоже звучить, коли нажати на клавішу, і на ньому можна грати! Записував комп!
Дуже класно записано! Файно Дякую!
Будь Ласка) Радий що сподобалося)))))
Дякую!!! А СЕРЕЖА МОЛОДЕЦ !!!!!!
В ЯКІЙ ПРОГРАМІ ЗАПИСУЄТЕ?
Adobe Audition 1.5
Дякую Вам, за таку чудову фонограму. Облазила купу сайтів всі фонки із бек вокалом. Натхнення і успіхів!
Чудово.Натхнення і творчих успів.
А мені ну дуже подобається. Кому не подобається - гугл вас в допомогу - все одно сюди прийдете )))) Автору мінуса ОООООООООСЬЬЬЬЬЬЬ теке велике ДЯКУЮ !!!!!!
Вам Дякую))))))))))
Дійсно відчувається чималий стаж.Дякую за мінус.Просто клас.
Вітаю!Маю хороший мінус Віолетта Тимофіїв Мрії у твоїх руках.Кого цікавить,пишіть на пошту alev28@ukr.net або дзвоніть за телефоном 0638753833









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!