Оксана Муха Та Dan Balan
Мені треба (-back)
|
|
Опис:
Виконавці каверу Софія Котоус та Віталій Сень
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Мені треба, мені треба
Зазирнути в теє небо
Що в очах зелених, у твоїх
Це ніжная зброя
Мені треба подих чути..
Пригадати, пригорнути
І я марю, немов уві сні
Де ти моя люба
Я завжди поруч
Я вітром і сонцем
За твоїм віконцем
Ти просто знай, що
Я тебе бачу
Я без тебе плачу
Чи ти мене вже пробачив
Бо я тим паче
Гей, гей, мені треба - треба гей
Треба відчувати, гей
Мені треба - треба гей все пробачати
Гей, гей, мені треба - треба гей
Треба відчувати, гей
Мені треба - треба гей все пробачати
Мені треба, мені треба
В гріх до тебе, в рай до тебе
Твого серця і твої вроди
Океана води.
Мені треба лише трохи
Пригадати легкий дотик
І марю немов уві сні
Де ти, моя люба
Мені треба, мені треба.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Будь ласка!
І велике дякую власнику аранжування!!!
Дякую!
Велика дяка за такий мінус!
Велика рідкість в сучасній українській пісні зміст.Аж тепло на душі стало...Треба пробачати...Браво!!!
Дякую щиро!
Thank you)
люкс!
Дякую!
Гарний мінус!
Текст 2020
Мені треба, мені треба
Зазирнути в теє небо
Що в очах зелених, у твоїх
Це ніжная зброя
Мені треба подих чути
Голос твій як мені бути
І марю немов у ві сні,
Де ти моя люба
Пр 2р: Гей, гей, мені треба - треба гей
Треба відчувати, гей
Мені треба - треба гей все пробачати
Мені треба, мені треба
Крихту тебе, краплю тебе
Твого серця й твої вроди
Й океана води.
Мені треба лише трохи
Пригадати легкий дотик
І барви немов уві сні,
Де ти моя люба.
Пр 2р.
Moldova: Мені треба, мені треба
І до тебе, ах до тебе
Твого серця, літа й вроди
Й окана води.
Я завжди поруч
Я вітром і сонцем
За твоїм віконцем
Ти просто знай, що
Я тебе бачу
Я без тебе плачу
Чи ти мене вже пробачив
Бо я тим паче
Пр 3р.
Moldova: Мені треба, мені треба
І до тебе, ах до тебе
Твого серця, літа й вроди
Й окана води.
дякую
!ДЯКУЮ!
дякую
Дякую!!!









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!