Окілко Володимир
Дорога в рай
|
|
Опис:
слова та музика Анатолій Матвійчук
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Я так люблю,
Я відчуваю своїм серцем, що люблю,
І на льоту жаданні погляди ловлю,
І так страждаю від печалі і жалю,
Я так люблю!
Ще не погас той перший пломінь,
Що колись торкнувся нас
І назавжди закарбував той день і час,
На все життя закарбував той день і час
В душі у нас!
Не забувай!
О це і є той дивний рай, жаданий рай,
Де цілий рік не відцвіта весни розмай,
Де чисті повняться джерела через край,
Любові рай!
Не забувай!
Така вузька дорога в той жаданий рай,
Веде одна дорога нас за небокрай,
І ти згубити назавжди її не дай,
Дорогу в рай!
І я живу!
Я відчуваю кожен день і кожну мить,
Ще моє cерце торжествує і болить,
І моїм крилам підкоряється блакить,
Ясна блакить!
І я лечу!
В безмежнім просторі кохання я лечу,
Дощами сліз я умиваюсь до схочу,
Словами чистими за щастя я плачу.
Я ще лечу!
Не забувай!
О це і є той дивний рай, жаданий рай,
Де цілий рік не відцвіта весни розмай,
Де чисті повняться джерела через край,
Любові рай!
Не забувай!
Така вузька дорога в той жаданий рай,
Веде одна дорога нас за небокрай,
І ти згубити назавжди її не дай,
Дорогу в рай!
Я так люблю...
Я відчуваю своїм серцем, що люблю...
Я так люблю..
Коментарі:
Володя дякую твої пісні супер
Я ще люблю,
Я відчуваю своїм серцем, що люблю,
Ще на льоту жаданні погляди ловлю,
І ще страждаю від печалі і жалю,
Я ще люблю!
Ще не погас той перший пломінь,
Що колись торкнувся нас
І назавжди закарбував той день і час,
На все життя закарбував той день і час
В душі у нас!
Не забувай!
Бо це і є той дивний рай, жаданий рай,
Де цілий рік не відцвіта весни розмай,
Де чисті повняться джерела через край,
Любові рай!
Не забувай!
Така вузька дорога в той жаданий рай,
Веде одна дорога нас за небокрай,
І ти згубити назавжди її не дай,
Дорогу в рай!
Я ще живу!
Ще відчуваю кожен день і кожну мить,
Ще моє торжествує і болить,
Ще моїм крилам підкоряється блакить,
Ясна блакить!
Я ще лечу!
В безмежнім просторі кохання я лечу,
Дощами сліз я умиваюсь до схочу,
Словами чистими за щастя я плачу.
Я ще лечу!
Не забувай!
Бо це і є той дивний рай, жаданий рай,
Де цілий рік не відцвіта весни розмай,
Де чисті повняться джерела через край,
Любові рай!
Не забувай!
Така вузька дорога в той жаданий рай,
Веде одна дорога нас за небокрай,
І ти згубити назавжди її не дай,
Дорогу в рай!
Я ще люблю...
Я відчуваю своїм серцем, що люблю...
Я ще люблю..
Я так люблю,
Я відчуваю своїм серцем, що люблю,
І на льоту жаданні погляди ловлю,
І так страждаю від печалі і жалю,
Я так люблю!
Ще не погас той перший пломінь,
Що колись торкнувся нас
І назавжди закарбував той день і час,
На все життя закарбував той день і час
В душі у нас!
Не забувай!
О це і є той дивний рай, жаданий рай,
Де цілий рік не відцвіта весни розмай,
Де чисті повняться джерела через край,
Любові рай!
Не забувай!
Така вузька дорога в той жаданий рай,
Веде одна дорога нас за небокрай,
І ти згубити назавжди її не дай,
Дорогу в рай!
І я живу!
Я відчуваю кожен день і кожну мить,
Ще моє торжествує і болить,
І моїм крилам підкоряється блакить,
Ясна блакить!
І я лечу!
В безмежнім просторі кохання я лечу,
Дощами сліз я умиваюсь до схочу,
Словами чистими за щастя я плачу.
Я ще лечу!
Не забувай!
О це і є той дивний рай, жаданий рай,
Де цілий рік не відцвіта весни розмай,
Де чисті повняться джерела через край,
Любові рай!
Не забувай!
Така вузька дорога в той жаданий рай,
Веде одна дорога нас за небокрай,
І ти згубити назавжди її не дай,
Дорогу в рай!
Я так люблю...
Я відчуваю своїм серцем, що люблю...
Я так люблю..









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!