Олена Луценко
Над Україною
|
|
Опис:
Про Україну
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Патріотична
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Авторська,
- Для конкурсів,
- Патріотична,
- Задавка.
Текст пісні:
Синє небо і колосяться поля
Знов до дому кличе батьківська земля
Розквітає та калина під вікном
Зігріває душу лагідним теплом.
Приспів:
Заспіваєм пісню під калиною
Хай вона летить над Україною
Заспіваєм мовою єдиною
Хай вона летить над Україною.
Заблукаю в темнім гаю – не шукай
Тихо пісню заспіваю про мій край
А як білу вишиванку одягну
Закохаєшся в дівчину молоду.
Приспів:
Заспіваєм пісню під калиною
Хай вона летить над Україною
Заспіваєм мовою єдиною
Хай вона летить над Україною.
Приспів:
Заспіваєм пісню під калиною
Хай вона летить над Україною
Заспіваєм мовою єдиною
Хай вона летить над Україною.
Заспіваєм мовою єдиною
Приспів:
Заспіваєм пісню під калиною
Хай вона летить над Україною
Заспіваєм мовою єдиною
Хай вона летить над Україною.
Приспів:
Заспіваєм пісню під калиною
Хай вона летить над Україною
Заспіваєм мовою єдиною
Хай вона летить над Україною.
Коментарі:
С задавками на конкурс не допускают.Категорически.
в кого є чистий мінус. Дуже треба на конкурс.
Тоді потрібно платити гроші за оригінал.
В мене є чистий мінус.Але ж він коштує 150 грн.
Куплю мінус Олени Луценко Над Україною" (Чистий мінус)
у мене є чистий мінус
Як придбати
iren37 У мене є, пишіть на пошту ann.yevchuk@gmail.com
Куплю чистий мінус !
Минус за 150гр писанный, явно отличается от оригинала и без bec вокала. Хотя нужно попробовать на писанный накинуть bec
У кого есть чистый плюс 320 хорошего качества?
Заранее спасибо.
А кто заметил разницу между клипом и плюсовками в инете?)))проигрыша нет одного!!!
Скажіть , будь ласка , автор слів і музики теж Олена Луценка?
Є якісний мінус "Над Україною" 0962074644 або Plachtiuy@ukr.net
Поділіться будь ласка мінусом ok.zar@ukr.net
Поділіться будь ласка мінусом i_r_aaa_@ukr.net
Потрібен мінус на конкурс.
yaninka94@ukr.net
В когось є мінус з бек вокалом на приспіві? Можете поділитися для конкурсу дитині?
yaninka94@ukr.net
Дуже прошу , хто може надіслати чистий мінус ? Потрібно на міжнародний конкурс!
sophiamykhailenko@gmail.com
Велике прохання - поділіться будь ласка чистим мінусом, потрібен для виступу на конкурсі
elizavetapugaceva26@gmail.com
Дуже подобаеться ця пicня, уже давно шукаю, якщо можна,то чистой мiнус, ми пишемо завжди свой бек-вокал,з повагою
Аbvnata.24@gmail.com
Щиро дякую!!!
Доброго вечора! Теж потрібна ця мінусовка на конкурс. В кого є гарний якісний мінус. Поділіться будь-ласка. soundmusic2015@gmail.com
Дякую









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!