Оля Тіщенко
Перший дзвоник
|
|
Опис:
Викладаю свою стару саморобну пісню, моя дитина співала в 2006 р., як ішла в перший клас. На всякий випадок, може пригодиться. Ще не запізно?..
Мінус писаний на ПСРі, визвучити чимось ліпшим нема часу.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- перший дзвоник
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська , Дитяча
Текст пісні:
1
Зошити в портфель я покладу,
бантики поправлю до ладу.
Хлопчики й дівчатка перший раз
радісно ідуть у перший клас.
П-в -
Перший дзвоник, перший дзвоник, перший дзвоник -
В літніх травах відсюрчав веселий коник.
В світлі класи нас покличе щедра осінь,
хай усім нові знання вона приносить.
2
Усмішки і квіти. І пісні
в нашій школі линуть голосні.
Скоро всіх веселий наш дзвінок
радісно покличе на урок.
П-в.
Програш - ля-ля-ля
3
Вчителька у перший клас зайде,
До Країни Знань нас поведе.
Обіцяєм добре вчитись ми,
України доньки і сини.
П-в.-2р
Програш - ля-ля-ля
Плюсовий запис
Коментарі:
Файно дякую!!!!
Дякую за дуже гарну пісню !!!
Дякую! Ще не запізно...
Будь ласка скиньте плюс на пошту olenkabodja@rambler.ru
Гарна пісня!Дякую! Скиньте, будь ласка, плюс на ел.адресу inna.nepsha@yandex.ua
kymamns@mail.ru скиньте плюсик
доброго вечора якщо можна скиньте плюсик viktorkolomits@yandex.ua дякую
Скиньте будь ласка плюсик на rock.1974@mail.ru
Киньте, будь ласка плюс, наvalovaKS@ukr.net
Велике дякую!
Прошу Вас дуже необхідний плюс
Відправте мені на адресу golovko_larisa@ukr.net
І мені плюсик irazaveryha@ukr.net. Наперед вдячна
Скиньте будь ласка плюсик chervonyuko@mail.ru
Дякую за хорошу пісню, скиньте будь ласка плюс, буду дуже вдячна gritsay2403@mail.ru
скиньте, будь ласочка, плюсик сюди natalia_12_1993@mail.ru
можна просити вас плюс скинути на myra_p@ukr.net
Гарна пісенька!Скиньте будь ласка плюсик misheninaira1@gmail.com
скиньте будь ласка плюс на електрону пошту natalisun74@mail.ru
МОЖЕТЕ КИНУТЬ ПЛЮС НА igorshishackij@ya.ru
СКИНЬТЕ БУДЬ ЛАСКА ПЛЮСИК. ДЯКУЮ
dovganichgolovchin77@mail.ru
І Мені скиньте плюс, будь ласка.Дякую. jylimyz31@gmail.com
Скиньте,будь-ласка плюс на почту svitlana_nykolyn@mail.ru Дякую!
Скиньте,будь-ласка плюс на почту shkola13kaliusyk@i.ua Дякую!
Скиньте будь ласка плюс Tsyganina78@gmail.com
Файно дякую за мінусовочку. Я ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР. Мені досить часто приходиться організовувати свята.Мені дуже подобається ваш сайт. Тут завжди можна знайти потрібні дитячі пісеньки.
Дякую Вам!!!
Гарно. Скиньте плюс maksumiv_1966@ukr.net
МОЖЕТЕ КИНУТЬ ПЛЮС НА danil.osadchuk2001@gmail.com
Дякую. Можна плюс d.semonenko@mail.ru Дякую вам за Вашу роботу!!!!
Гарна пісня!Будь ласка,потрібен плюс
tpijter@gmail.com.спасибі!
Файна пісня! Дайте плюсик і мені
choboryak@ukr.net
На перед ДЯКУЮ!!!!!!!!!
Я також педагог - організатор, вже три роки користуюсь вашим сайтом, це справжня знахідка для будь якого свята. Можна і мені будь ласка плюс ціє гарної пісеньки.Буду щиро вдячна oksana.guschina1975@gmail.com
Дуже гарна пісенька. Скиньте, будь ласка, плюсик oksanka.stetskiv89@gmail.com
Поділіться будь ласка плюсиком. Буду безмежно вдячна tanyaslipchenko@ukr.net
Дуже гарно. Скиньте, будь ласка, на anzhelatarasyik@gmail.com
Скиньте будь ласка плюс tre-ruslana@ukr.net
Прошу скинути плюс mariapavlova16775@gmail.com
Скиньте будь ласка плюс kundys_lyubov@ukr.net
Дякую за роботу скиньте будь ласка плюсик shlyahtova@ukr.net
Дякую.Гарна пісня.Чи можна отримати плюс? DACIK-N@i.ua
Доброго дня! якщо можна плюс на Boris_dem@ukr.net
Добрий день. Цікава пісенька. Надішліть, будь ласка, плюс. rubin_345@ukr.net
Дуже гарна пісня! Поділіться, будь ласка, плюсом lydmilochka2016@gmail.com
Добрий день! Надішліть, будь ласка, плюс.marjana8105@ukr.net
Доброго дня! Можна, будь ласка,плюс на kulishova051986@gmail.com









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!