Омельченко Микола
На серці сумно так мені
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Аматорська
Коментарі:
Дякую!!!
555!
Гарно, дуже дякую за роботу. На чому записано це випадково не Roland RS-5
дякую
Записано на ROLAND XP 80
Дуже смачно звучить апарат!
п.Микола дякую за відповідь, справді смачно звучить. Я подумав що це Roland RS-5 на фото вроді ця модель? але це вже не важливо...
Дякуємо!!!
Як на мене "сира" робота. Багато "дірок" у фонограмі, Збивки ударних не логічні взагалі ( хай перкусисти підтвердять що це так), темп заповільний, тому важко співати, програші мають бути яскравіші. В будь-якій пісні має бути розвиток, кульмінація і спад. Тут пласке, як голова пітона. В музиці, як і в мові має бути присутня логіка. тут її нема. Хай вибачить мені автор за відвертість
Дякую за критику.Моя думка така:перенасищувати фонограму інструментами не можна ні в якому разі.Цей мінус був зроблений дуже бистро, тому можливо і є якісь нюанси.Як на мою думку по зведенню.Я думаю що мінус цієї пісні не зовсім такий поганий як говорить п.Kotelkoy.Якщо комусь потрібний якісний мінус за ваші гроші любой каприз.Буде вам (розвиток,кульмінація,спад і присутня логіка)
Колись казала, мила, любиш ти мене,
Тепер побачив з другим хлопцем я тебе.
Приспів:
На серці смутно так мені,
Що я один на цій землі
Не знаю щастя і добра.
Дівчино милая, дорога
Вернися прошу я тебе,
Любов ще, може, розцвіте
Як сад вишневий навесні,
Повір мені.
Згадай, дівчино, вечіркові ці слова,
Коли казала, що навіки ти моя.
Приспів.
Щасливі йдуть по вулиці, а я
Дивлюсь на них, і згадую слова.
Приспів.
Ти зрозумій, кохана дівчино моя,
Мені потрібна ти, як берегу вода.
Приспів.
Микола Омельченко! Мені потрібен мінус на пісню Пономарьова "Засинай" Треба зняти один в один. Попереждую: я дуже вимогливий. Якщо чуєтеся в силі зняти ідеально цю річ - напишіть мені в приват вартість Вашої роботи









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!