Орест Лютий
А я не москаль!
|
|
Опис:
Антін Мухарській (Орест Лютий)
альбом "Лагідна Українізація"
Патріотично-виховна композиція...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Патріотизм
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
У карпатськім лісу, де тріпочуть смереки
І з мольфарів-дубів облітає листва,
В турпоході митці від призову косили
І при тому промовляли от такі слова:
«А я — не москаль! А я — не москаль!
І не буду я путіну служить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Бо не можу я у неволі жить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
І не буду я путіну служить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Бо не можу я у неволі жить!»
А мольфари-дуби щось шепочуть смерекам.
За поганих доріг хлопців хрін хто спійма!
Косить молодь від путіна, від тупої утіхи
І при тому промовляє от такі слова:
«А я — не москаль! А я — не москаль!
І не буду я в путіну служить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Бо не можу я у неволі жить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
І не буду я путіну служить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Бо не можу я у неволі жить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
І не буду я путіну служить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Бо не можу я у неволі жить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Хоч мій дядя був знаний КДБіст:
Він за влади рад був москалю брат,
А я — не москаль, я чистий анархіст!»
Коментарі:
Кльова пісня
А я не солдат в перекладі на зрозумілу мову бо москаль це солдат
Хто в армії не служив - той не справжній чоловік!
Багато хлопців не хочуть в армію бо не знають як жити в умовах однолітків сам-на-сам від мами та батька...Алеж так було і раніше ,та і бють зараз коло клубу сусіднього села сильніше ніж в армії...Просто там ПАЦАН стає МУЖИКОМ,хай би навіть без драки а просто буває така робота - стояти на варті батьківщини з серйозною технікою,до якої треба чогось навчитися.Ну,вибачте,не хочеш - заставлять,не вмієш - навчать...В житті всьог треба попробувати.
.....а дядька він свого всрав..хоч і родича...вибачте --були такі часи..хотів би попасти на концерт до Ореста відносно цієї пісні...хочу побачити реакцію зала.
Орест Лютий браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ще є така версія слів, на даний час більш актуальніша:
У зеленім лісу,де вітри клекотали.
Та з дубів-чаклунів опадала листва.
Три героя бійця у дозорі стояли.
Своїм видом промовляли знані всім слова!
А я - не москаль, а я - не москаль!
І не буду я з Путіним дружить!
А я - не москаль, а я - не москаль!
Бо не хочу я у неволі жить!
А я - не москаль, а я - не москаль!
І зламається Путінський режим!
А я - не москаль, а я - не москаль!
І повернемо ми наш рідний Крим!
А дуби чаклуни,хлопцям кажуть в тумані.
На диверсію знов колоради повзуть.
І радист у мить в штаб передав усі дані.
Українські гвинтокрили в небі загудуть.
Олеже, дякую спраді то чого невистачало. А хто автор?
співає гурт "АТО", а хто автор слів не знаю
В тексті пісень помилка ! Асаме
У карпатськім лісу, де тріпочуть смереки
І з мольфарів-дубів облітає листва,
В турпоході митці від призову косили
І при тому промовляли от такі слова:
«А я — не москаль! А я — не москаль!
І не буду я путіну служить!
А я — не москаль! А я — не москаль!
Бо не можу я у неволі жить!
А я — не москаль! А я — не москаль!----це Зайвий приспів
І не буду я путіну служить!-----------це Зайвий Приспів
А я — не москаль! А я — не москаль!-----------це Зайвий Приспів
Бо не можу я у неволі жить!»-----------це Зайвий Приспів
А мольфари-дуби щось шепочуть смерекам.
З текстом маячня !!1









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!