Орест Лютий
Стоїть верба (без цезури)
|
|
Опис:
Текст пісні, містить нецензурну лексику, або його зміст може бути образливим для певних людей.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Стоїть верба поблизу лісу,
У стрічках вся, така краса.
Довкола ходить кіт гульвіса
І коїть справжні чудеса.
Піде праворуч – сонце гріє,
Ліворуч піде – враз мороз,
В лісу... кацапи зачаїлись,
І кожен другий – малорос.
----------------------------------------------
Плекають наглую надію
Красуню-вербу ізвести,
Спилять, спалить, а прах розвіять,
І з ними військо і менти.
----------------------------------------------
Та кіт муркоче: "Хуй вам в рота!
Скоріш удавитеся ви,
Ніж вчините оту мерзоту,
Бо на сторожі той верби
----------------------------------------------
Богатирі стоять поліські,
Дніпровських мавок омофор.
Мольфари всі, татари кримські,
І з ними дядько Чорномор.
----------------------------------------------
Бо то наш дух, наш дух Вкраїнський,
Наш руський дух, бо Русь – це ми!
А не ірзя чувашофінська,
Комуно-хохло-москалі.
----------------------------------------------
Хохло-москаль – рідня Кощею,
Баби Яги він скурвий син,
Хохол продажний всей душею
І друг його алкаш-москвин.
----------------------------------------------
Нам не потрібні оті пики,
Брехливе бидло, владний хам,
Духовні покручі, каліки,
Табачник, Путін, Чингісхан.
----------------------------------------------
Орда новітня євразійська
І русскій мір, імперський срам.
Своя держава українська
Понад усе потрібна нам.
----------------------------------------------
Не тільки душу, тіло, розум –
Усе життя положим ми
За нашу правду і свободу.
Хай згинуть хохло-москалі!"
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
різкувато??!! але все правда !!!!!!!
Ну правда завжди колить
Все вірно! Немає перед ким оправдовуватись!
я звами хлопці не згідний А ТЕПЕР ЛЮТОМУ \\\\\
ЦІ ВСІ СЛОВА ТО Є ХІРНЯ
як казав КУЗЬМА СКРЯБІН ВОРГИ ТО Є НЕ МОСКАЛІ А\\\\\\\\\\\ НАШІ ПОБРАТИ МИ ЩО У ВЕРХОВНІЙ РАДІ
а москаль тут не приділах так думайте своєю головою
а нє басні пушкінськогоЛЮТОГО
ПОВНА ТУФТА нащо то було
непозорьте цей сайт і не закидайте таку хирню
inav-ти сам Хірня -ти сам позор сайту!
Із слів автора я зрозумів що українці це Галичина, автор напевно з тих країв, бо що таке (малоросія) і хто такі хохли то зрозуміло. От вам і єдина україна. А що жиди прийшли до влади по крові, керують нами, продали Україну, розв*язали війну, то щось пан автор про це не згадав. А про те що хохлів нищити... Да, мастак писака. Політики та багатії і всілякі бандюки чубляться а народ страдає.









Останні коментарі
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!
Леся Гріщенко: Красненько подякувала!
polisianka: Дуже дякую за мінус! Можливо є мінус пісні " Ой на горі на прострі"???? Дуже потрібно..
Павло Салганюк: Дякую!
kumenichi: дякую