Остра Тирнина
Пуд чиришньов
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Коментарі:
«Пуд черешньов.»
Програш.
1.Пуд черешньов воданичка сиділа
Пуд черешньов сиділа,на милого гадала,/
На милого гадала. /2р.
2.Ти черешня в цьому році засохнеш,
Ти черешня засохнеш,любов моя ся мине,/
Любов моя ся мине. /2р.
Програш.
3.І черешня в цьому році зацвіте,
І черешня зацвіте,свати в хату заходьте,/
Свати в хату заходьте. /2р.
4.Вже черешня в цьому році одцвіла,
Вже черешня одцвіла,дівчина ся віддала,/
Дівчина ся віддала. /2р.
Програш.
5.Пуд черешньов красна пара сиділа.
Красна пара сиділа,на діточок гадала,/
На діточок гадала. /2р.
6.А як буде в нашій парі дівочка.
А як буде дівочка,будем звати Зірочка,/
Будем звати Зірочка. /2р.
Програш.Мод.
7.А як Бог дасть нашій парі хлопчинка,
А як Бог дасть хлопчинка,будем мати козака,/
Буде мати козака. /2р.
Програш. Сода.
Пуд черешньов (Богданичка) сиділа.В дужках можна любе ім'я.Я так думаю.
ЩИРО ДЯКУЮ ВОЛОДИМИРЕ ЧИ Є У ВАС МІНУС ГУРТУ ЗЕЛЕНИЙ БАРВІНОК КОЛОМИЙКА ВЕРХОВИНСЬКА АБО ФАЙНА ЗАКАРПАТСЬКА БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ !!!
Дякую що без беку!
Chaldon228:може вам підійде.Є на цьому сайті:
Найда Ілля
ОЙ МАРІЧКО ДЕСЬ БУВАЛА
Дякую!
супер андріана щиро дякуєм за ваші пісні а також за прекрасне виконання і за ваш чарівний голос
«Под черешньов.»
Програш.
1.Под черешньов (любе ім’яБогданичка) сиділа,
Под черешньов сиділа,на милого гадала, /
На милого гадала. /2р.
2.Ти черешня в цьому році засохнеш,
Ти черешня засохнеш,любов моя ся мине, /
Любов моя ся мине. /2р.
Програш.
3.І черешня в цьому році зацвіте,
І черешня зацвіте,свати в хату заходьте, /
Свати в хату заходьте! /2р.
4.Вже черешня в цьому році одцвіла,
Вже черешня одцвіла,дівчина ся віддала,/
Дівчина ся віддала. /2р.
Програш.
5.Под черешньов красна пара сиділа,
Красна пара сиділа,на діточок гадала, /
На діточок гадала. /2р.
6.А як буде в нашій парі дівочка,
А як буде дівочка,будем звати- Зірочка,/
Будем звати- Зірочка. /2р.
Програш.Мод.
7.А як Бог дасть нашій парі хлопчика,
А як Бог дасть хлопчика,будем мати козака,/
Буде мати козака. /2р.
Програш. Сода.
Поправка на текст - перший куплет...
"Под черешньов одданичка сиділа..."
"Одданичка" - дівчниа на виданні...
Технічна помилка, надіслав не перевіривши текст...
"Одданичка" - дівчина на виданні...
Дякую!!!
А плюс мр3 можна десь скачати? Будь-Ласка скиньте посилання.
Шановний Nikiforuk:Скидаю вам посилання на онлан конвертер https://online-audio-converter.com/ru/.
Закидаєте з Ютюба відео і вирізаєте МР3.
Шановний Nikiforuk:зайдіть в мої записи і скачайте пісню"Пуд черешньов"
Дякую!!!









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!