Отинійські Музики
Фокстрот
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Молодці.
Мені було ще 15 років а моїм напарникам ще менше як ми в 100 раз грали краще в ті часи,коли вийшли драматіки РОЛАНД,ніж оце страхіття.
Вадим ти заграй виложи а тоді вже і Пи....ай!!!!!!!!!!
В самого 550 доробало на якому я ще у 2006 грав
А що тоді воно доробалом не було ??? Лікар таких теж лікує андрію,не переживайте.
Я маю наувазі,якщо Ваш аппарат стає повністю торобалом,то є майстри які лікують інструмента, і він стає як новий,і будь ласка грайте на радість усім.
Музики хотіли заграти фокстрот МАЛЕНЬКА МАРІ














Коментарі
TsarLin
Дякую, дуже гарний мінус, але якби прибрати песиків в кінці... }
TsarLin
Дякую, але якби прибрати песиків в кінці... }
roma_olegovich
А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є Вона хотіла із ним під вінець А він червоний прапорець Як же багато він розбив сердець Вона кладе цьому кінець А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки Вона хотіла з подругами апероль Але попала під контроль Вона ще відгрібає за своїх колишніх Але теперішнього не залишить А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки, окей }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Veles74
Дякую }
Olenochka73
Доброго дня. Можна плюсик?romanecelena60@gmail.com }
karpenko7447
Дякую! }
Eugene27
Дякую!!! }
Valentin007
Супер. Круто! Молодець!!! Подякував!!! }
380972973034
Браво }
muroslav_lax29
Дякую!!! Ще би з Беком... }
Andrii2212
дякую! }
olegantonenko
Щиро дякую! }
Kaban87
Я так чекав, тебе чекав, Що сни здійснилися. Мені вуста, твої вуста Ночами снилися. Щоб ми зустрілися в житті Під цими зорями, Назвавши їх на самоті Своїми долями... Сама любов для нас обох Той час зазначила.. Ти на долонях рук своїх Мене побачила.. Зійшлись дві лінії в одну Дорогу зоряну... Як два струмка в одну ріку, Дощами сховану... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... Я завжди серцем відчував, Що ми зустрінемось. І вже нікуди від надій та мрій Не дінемось. Нам мало Всесвіту з тобою, Мало вічності. Для наших чистих почуттів, для їх чарівності... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе... Програш Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... }
Іван Поліщук
Крутооооооо...Дякую }
Nik19910904
Божественно }
VNikitin
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
ktv30
ФАЙНЕНЬКО }
sa1957
Дякую! }
sa1957
Дякую! }
sa1957
Дякую! }
Вася
пісня до душі ДЯКУЮ ! }
Алекс Сокол
Дякую, сподобалось! }
bakwy
Дякую! }
Billka
Дякую!* }
Billka
Дякую!* }
Billka
Дякую! }
Billka
Дякую! }