Пашкевич Анатолій
Степом,степом (variant)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- До Дня перемоги
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
КЛАССНЫЙ МИНУС!!!!!!!!!))))))))
Степом, степом...
Слова: Микола Негода
Музика: Анатолій Пашкевич
Степом, степом йшли у бій солдати.
Степом, степом - обрій затягло.
Мати, мати стала коло хати,
А навкруг в диму село.
Степом, степом розгулись гармати,
Степом, степом - клекiт нароста...
Степом, степом падають солдати,
А навкруг шумлять жита.
Степом, степом поросли берізки,
Степом, степом сонце розлилось...
Степом, степом - встали обеліски,
А навкруг розлив колось.
Степом, степом - людям жито жати,
Степом, степом даль махне крилом...
Мати, мати жде свого солдата,
А солдат спить вічним сном!
Виконують:
Раїса Кириченко
Таїсія Повалій
не погано ..............5+
Оригінальний підхід до відомої пісні.Автору велика подяка!!!
Щиро дякую за чудовий мінус!!!
Дуже оригінально.Щиро вдячний!
клас!!!
Фонограма сподобалась, хотілось би почути саме на неї плюс!?
супер
Причому тут до Дня перемоги?... Ось такі ми українці!?!?
igor70 :А що?Хтось відмінив це свято? Як вам не соромно чіпати честь мільйонів людей,які загинули в боротьбі проти фашистського іга.Під цю пісню кожного року по всій Україні покладають вінки на їх могили.Що ви за людина? І як вас ця земля ще тримає?Ось закон України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1684-14 із змінами і доповненнями.
Дякую за мінус! Дуже потрібен був мінус в три куплета))) Ще раз дякую!!!
Хороша робота! Дякую,дітям сподобається!
Дякую за мінусовку.
Дякую, саме те, що шукали
Спасибо!
Дякую.Гарно зроблена по сучасному робота.
съели еще один куплет (((
ДЯКУЮ,...НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ МІНУС!!!
свинорилі тут щось ще дописують
вперше чую цю пісню. але по-ходу це не про радянських окупантів. всюди на відео кадри з Майдану і з ЗСУ. гарна фонограма.
а. все. побачив. 2011 рік. тоді ще напевно була - про радянських...
дякую!
але ж не вистачає одного стовпчика?!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!