Польовий Назар
Друзі (В кав`ярні)
|
|
Опис:
Ось такий варіант.....
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
І вулиця та,і назва стара,і осінь
Що в коси вплела всі спогади наші хороші
В старенькій кавярні,зібралися ми,як бувало
Знайомий бармен налий нам іще по каві 2р.
Пр-в
Закрутила осінь танець свій останній
Найдорощі,вірні друзі знов зібрались
Посидіти,побалакати є час
Як давно зводила доля разом нас
У кожного справи,у кожного своя сімя
У когось морщинки,у когось уже сивина
Давайте же випєм вино до самого дна
За тих,хто не знами,за того, кого вже нема 2р.
Пр-в 2р.
П-ш
Пр-в 1р.
Коментарі:
Дякую!!!
Хіба це не Кока Андрія пісня??
Андрій Кок співав її пізніше...
Для Сергій Чепига
Ось що є на форумі:
Мінусовку додав:Назар Польовий 24 Листопада 2011 Колись цю пісню виконував Кок Андрій, я зробив нове аранжування, заспівав і по-новій записали на студії "Фенікс".
Мінусовку додав:Андрій Кок гурт "Панська Гора" 21 Травня 2011
Ваше оранжування явно програє.
Я перепрошую, це що сайт змагань, чи перегонів, що моя мінусовка програэ? По друге, мені здається, що тональність там інша, а по третє, не подобається , не качайте! Ще ні за одну з моїх мінусовок я не читав поганих відгуків! Мені б було цікаво послухати, що ж Ви такого цікового вже написали і поділились на цьому сайті, що можете давати такі коментарі!!!!!!
Я потратив свій час не для того, щоб Ви писали такий коментар. Ще раз повторюю -не подобається, не качайте..
Розумним людям здорова критика лише сприяє у житті, ну а другій категорії - підтверджує хто є хто!
Чудова робота, а фно... супер!
Гарна робота, але це пісня дійсно Андрія, Назар просто робив нове аранжування.
Файно!!!
Дякую! Хай щастить!
Про що розмова ? Я, з паном Сергієм, співпрацюю біля двох років, співаю пісні УКРАІНСЬКОЮ в Ізраілі та в Голій Пристані, Херсонщина...І дуже поважаю його як оранжувальника, який, кожен раз бачить, по- своєму, кожну пісню або вже ті оранжировки які є! То про ЩО спір??? Його робота гімну Голоі Пристані, для Голян, виявився, однозначно,подією!!! Тож я - за таких як пан Сергій!! Слава Украіні!!!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!