Пономаренко Аня
ПОВЕРТАЙСЬ ДОДОМУ, ТАТО
|
|
Опис:
'Задавка'.'Паламарчук Олена'.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Повертайсь додому Тато
Вже черешні відцвіли
Повертайсь додому Тато
Повертайся із війни
--
Ми з Матусею в віконці
Виглядаємо щодня
Ти удень неначе Сонце
І вночі немов Зоря
-----приспів-----
Віднеси ластівко
Вісточку для Тата
Що Його Донечка
Вміє вже читати
--
Що Його Дівчинка
Чекає як ніколи
Коли Татусь Її
Поведе до школи
-----програш-----
Візьму в руки фотокартку
І коли вечір вже настане
Попрошу тихенько в Бога
Щоб Його оберігав
--
Щоб додому у Родину
Повернулися Усі
Боже, Донечкам Синочкам
Так потрібні Татусі
-----приспів -2
--------------------
Що Його Дівчинка
Чекає як ніколи
Коли Татусь Її
Поведе до школи
= = =
Плюсовий запис
Коментарі:
'Плюс' також з 'Текстом'.
-----------------
СЛАВА УКРАЇНІ !!!
ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
Виправте назву і текст!
В українській мові є ЗВЕРТАЛЬНИЙ ВІДМІНОК, за правилами якого назва і текст має писатись і звучати наступним чином:
Повертайсь додому, татУ
Ви, спочатку послухайте 'Плюс' і прогляньте 'Відео' !
А тоді пишіть 'коментарі'.
Це - 'задавка', тобто 'оригінал'.
Доречі - 'Влодко' це 'Володимир' на Українській ?!
Щиро дякую за мінус!!!
Велика подяка авторам пiснi.Пiсня душу хвилюе.
Спасибі велике браво
Slavko55 :
Так! Влодко - це Володимир! Але НЕ НА Українській, а просто Українською.
Щодо аогументів про "послухайте", "задавка", оригінал - жоден з цих аргументів не має сили змінити правило української мови, яке ВИМАГАЄ відмінювання ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ слів у КЛИЧНОМУ (звертальному) відмінку.
Отже, "оригінал" припустився помилки, а Ви ту помилку намагаєтесь "впарити", як істину.
До всього, я своїм дописом звертався не до Вас, а саме до "оригіналу".
Правильно буде:
Повертайсь додому, татУ!
А от ярах в рассєйкому суржику КЛИЧНИЙ ВІДМІНОК відсутній, і тому вони пишуть (і вимовляють):
Вернись домой, отец.
Не спотворюйте нашу Українську Мову рассєйскім суржиком!
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чиї слова і музика?
Дякую.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!