Потап & Олег Винник
Найкращий день
|
|
Опис:
Взяв за основу роботу Анатолія Половнюка, та підправив в другому куплеті не вистачаючого такту. Всім гарної забави.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
А я хвилю-хвилювався
Щоб в житті я не залишився один
Навіть трохи я стидався
Що без дівчини так довго я ходив
По вулицях і по містах шукав тебе я там і тут
Складав по модних закладах свого кохання я маршрут
Тебе побачив і у серці дзень-дзелень
То був найкращий мій день
-
Дєвки пригають, тілом дригають
- Приспів:
Це найкращий день мого життя
І назад не треба вороття
Я люблю тебе як навіжений
Ти моя кохана наречена
Це найкращий день, це найкращий день
І не передасть жодна із пісень
Як тебе люблю, як кохаю я
Це найкращий день, тому що ти моя!
------------------------------------------------------------------
- Програш: 2р.
Я щасливий - я танцюю
Я щасливий - я співаю голосно
Я тебе цілу-цілую
В головному - у коханні повезло
І хай всі заздрять і напишуть всі свої коментарі
Ми летимо з тобой в кохання як ракета від землі
І знову в серці в мене дзень-дзелень,
Бо це найкращий наш день
-
Дєвки пригають, тілом дригають
- Приспів:
Це найкращий день мого життя
І назад не треба вороття
Я люблю тебе як навіжений
Ти моя кохана наречена
Це найкращий день, це найкращий день
І не передасть жодна із пісень
Як тебе люблю, як кохаю я
Це найкращий день, тому що ти моя!
--------------------------------------------------------------
- Програш: 2р.
А я хвилю-хвилювався
Щоб в житті я не залишився один
Навіть трохи я стидався
Що без дівчини так довго я ходив
По вулицях і по містах шукав тебе я там і тут
Складав по модних закладах свого кохання я маршрут
Тебе побачив і у серці дзень-дзелень
То був найкращий мій день
-
Дєвки пригають, тілом дригають
-Приспів:
Це найкращий день мого життя
І назад не треба вороття
Я люблю тебе як навіжений
Ти моя кохана наречена
Це найкращий день, це найкращий день
І не передасть жодна із пісень
Як тебе люблю, як кохаю я
Це найкращий день, тому що ти моя!
Коментарі:
Дякую!
дякую!
Дякую!
Щиро дякую!
Гарно,дякую
Бек тихіше б зробити а так респект гарно
Дякую!
Є пропуск(пустота) між першим приспівом і другим куплетом, та між другим приспівом та третім куплетом!!!
Дякую!!!
Щиро дякую.Супер!
Щиро дякую.









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!