По-Ма-Да
ЧЕРІ,ЧЕРІ,ЛЕДІ(ВАР-2)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Серед моря облич ти побачив мене
І сказав доля ти, ти моя.
Серед тисяч облич я впізнала тебе,
І сказала собі я твоя.
Зроби лиш крок і дістанеш до зірок
Пр…
Чері чері леді все, що мені треба,
Вибухова суміш з наших почуттів.
Чері чері леді я лечу до тебе,
Щоб твоє кохання вийшло з берегів.
Чері чері леді все, що тобі треба,
Вибухова суміш моїх почуттів.
Чері чері леді я лечу до тебе,
Сто відсотків щастя все як ти хотів.
Вст
Серед тисяч ночей не забудеш одну,
Нашу ніч, дивну ніч не забуть.
Серед тисяч імен пригадаєш моє,
Як і я пригадаю твоє.
Зроби лиш крок і дістанеш до зірок
Пр… 2 рази
Пр-аш
Зроби лиш крок і дістанеш до зірок
Пр-ів
Коментарі:
кльово
дякую
)))
Приєднуюсь. Непоганий варіант!!!
Костянтине-БРАВО!!! Дякую!
Мастеринг суперовий... Браво
Вав, круто!!!
Супер
ЧУДОВО!!! ДЯКУЮ.
555
Схожа тема - Мінус - http://fayloobmennik.net/509470
Повертайся у Львів
Коло броду стою і отару пасу.
На трембіту хтось сумно загра-ав.
Зара сонце зайде, ніч-циганка прийде,
Я тебе знов сьогодні згадав, тебе згадав,
Бо тебе хтось в мене вкрав, хтось в мене вкрав.
Приспів:
Там де я там тебе , навіть, близько нема.
Не цвіте пермай, джага-джага нема.
А було пам-парам, джага-джага була.
Повертайся у Львів, чуєш, моя мала.
Пер. 2р.
Знов зозуля кує, водограй награє
Пісню наших щасливих років.
Сам гуляю, сам сплю і в надії живу,
Що ти скоро приїдеш домів.
В наш рідний Львів.
О-о-о, домів, домів
В наш рідний Львів.
Приспів, Пер. 2р.
Журавлі, журавлі, ви на крилах любві
Передайте коханій привіт.
А весною назад прилітайте в мій сад
І кохання моє поверніть о-о-о.
Поверніть мою любо-о-о-ов.
Приспів.
Кльова річ. Моє шанування і "5"
5555
Всім ДЯКУЮ.Задоволений Вашими оцінками,подяками)))
ДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ПЛЮС!
Файно! а Іра пише про пісню Василя Мельниковича...
супер!
Класно!Народ родом із 80тих замовляє,у Модерн токінг є що переробляти,так що ждем нових мінусів по цій темі.А в загальному дякую!
Супер -555!!!
Мені сподобалось!
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!