Ремікс
Полька Сі бемолька
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська , Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
Шо це було???...
Полька Сі бемолька
Це п'яні молдавські лабухи ))))
Круто!
А якщо дати хлопцям апарати класні,то це просто буде шедевр НАЖИВО дати клаву круту під руки з гарним тембром,ЗВУК додати у вигляді мікшера та записуючу апаратуру,бо ми так ,як тут,-писали колись на "ДВУХКАСЄТНІК"(сам колись таким був) ПАЦАНАМ ДЯКУЮ _ !!!!!!!!!!!!!!!! СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!
То, що п*яні чути з далеку... То, що молдавські НЕ факт)))
Володимир!! Ви маєте рацію!! Клаву хочу класну!!
Хлопці молодці, але грайте краще!!!!!!!!Я чую що ви можете!!!!
Звичайні буковинські лабухи (2-й день халтури після 12-ї ночі) сам такий.А що до музики то 80 процентів тепепішніх "музикантів" таке й на тверезу не заграють.
Пан Ярослав абсолютно правий! Підтримую!Класно хлопці грають, супер!!!
Дякую, друзі!!
Трубачам, ще й 20-ти немає!!
МОЛДАВАНАМИ І НЕ ПАХНЕ.
Згідний!!
Юрій, а ми і не молдавани!! І взагалі щоб молдавську музику грати, потрібно молдаванами родитися!!!
Ваня ти правий
Потрыбно родитися з трубою
Це точно!!!
Хлопаки!!!!! Я БАЛДЮ від вашого виконання!!!!! Супер!!!!! Не обов'язково брати собі цей матеріал для використання, ВІЗЬМІТЬ ЙОГО ДЛЯ СВОГО ПРОСЛУХОВУВАННЯ!!!! Я таки його взяв!!!!! Колись, давно, у 1983 році із лабухами, такими як Вася Соцький із смт Нова Ушиця Хмельницької області я трошки на заміні пограв молдавські і примолдавські мелодії, не погано навіть навчився навіть відчувати їхні тріолі!!!!! Хлопці, не завжди лабали на мінідекахі ноутбуках!!!!!!! ХЛОПАКИ!!!!! - ВИ СУПЕР!!!!!!!!!!!
Дякую!!! Ми не далеко від Нової Ушиці! м.Дунаївці!
dimon123:
"Потрібно родитися з трубою "... я просто уявив ,як це..))))))) СУПЕР!!!!!!!!!!!! А ще ,маючи на увазі хлопців-трубачів "до двадцяти" років - похвально,але треба вчитися майстерності )))СУПЕР!! Браво!!!!!
ДЯкую, Володимир!!!
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!
Ваня не слухай нікого...продовчуйте в тому-ж дусі...по збігу обставин сам перейшов в ноутбучники...але дасть бог все наладиться і збереться якийсь колектив...а вашому колективу творчих успіхів...і менше звертати уваги на місцевих (в рамках сайту) пиздунів....ДЯКУЮ!!!
Олександр, дякуємо!!! Приємно:)














Коментарі
lyonya55
Дякую. }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
TsarLin
Дякую, дуже гарний мінус, але якби прибрати песиків в кінці... }
TsarLin
Дякую, але якби прибрати песиків в кінці... }
roma_olegovich
А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є Вона хотіла із ним під вінець А він червоний прапорець Як же багато він розбив сердець Вона кладе цьому кінець А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки Вона хотіла з подругами апероль Але попала під контроль Вона ще відгрібає за своїх колишніх Але теперішнього не залишить А до неї заливають кожен день чоловіки Але їй ніхто не треба, бо в неї вже є У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати У неї вже є токсік, маніпулятор Кончений аб'юзер, якому насрати Вона хотіла вміти танцювати бачату Але поки навчилась лиш його пробачати Емоційні гойдалки, окей Емоційні гойдалки, окей }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Veles74
Дякую }
Olenochka73
Доброго дня. Можна плюсик?romanecelena60@gmail.com }
karpenko7447
Дякую! }
Eugene27
Дякую!!! }
Valentin007
Супер. Круто! Молодець!!! Подякував!!! }
380972973034
Браво }
muroslav_lax29
Дякую!!! Ще би з Беком... }
Andrii2212
дякую! }
olegantonenko
Щиро дякую! }
Kaban87
Я так чекав, тебе чекав, Що сни здійснилися. Мені вуста, твої вуста Ночами снилися. Щоб ми зустрілися в житті Під цими зорями, Назвавши їх на самоті Своїми долями... Сама любов для нас обох Той час зазначила.. Ти на долонях рук своїх Мене побачила.. Зійшлись дві лінії в одну Дорогу зоряну... Як два струмка в одну ріку, Дощами сховану... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... Я завжди серцем відчував, Що ми зустрінемось. І вже нікуди від надій та мрій Не дінемось. Нам мало Всесвіту з тобою, Мало вічності. Для наших чистих почуттів, для їх чарівності... Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе... Програш Я ніколи нікому тебе не віддам, Хочу бачити, чути, любити щодня... Я ніколи нікого ще так не кохав, Я так довго, так довго на тебе чекав... }
Іван Поліщук
Крутооооооо...Дякую }
Nik19910904
Божественно }
VNikitin
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
olegantonenko
Дякую! }
ktv30
ФАЙНЕНЬКО }
sa1957
Дякую! }
sa1957
Дякую! }
sa1957
Дякую! }
Вася
пісня до душі ДЯКУЮ ! }
Алекс Сокол
Дякую, сподобалось! }
bakwy
Дякую! }
Billka
Дякую!* }
Billka
Дякую!* }