Сергій Дудка
Полька
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Коментарі:
Переписав ще більш "простіше",але все одно хочу послухати фонерки "складніші" тих крутих писак які нічого свого ще не залили на сайт.Кому подобається,корестуйтесь на здоров*я.
Супер!!!!!
Та нема про що тут і говорити, Круто тай все !!!!Молодець!!! Дякую.
Дякую!
Bohdan1234 ++++++++
СУПЕР! МОЛОДЦІ!
Файно!!! Дякую.
Гарно!Як що не секрет на якому інструменті писано.Дякую!!!
Дякую, гарно!!!!
Дуже гарно,дякую!!!
ОЦЕ ПО НАШОМУ!!!! МОЛОДЕЦЬ!!!
хлопці класно молодці 5+++
Все геніальне - просто. Дякую!!!
korg pa 500 - 800 :)
Дякую за коментарі!Пишу все на РА 50 СД від першого такту до останнього без нарізок.
Гарно збалансовані інструменти, плюс вдало підібрані тембра, що я можу сказати, ФАЙНО!!! творчих ВАМ успіхів!
оце наше
Розумно написано не тільки ноти але і про писак..... де вони. ? Мабуть ще протирають вуха та очі. Молодець Сергій !!!
Підтримую коментар oleganira, але я думаю, що тут не багато писаків, тому що, вуха і очі вже давно заліпило ноутбуками. Як то кажуть, хто грав, той грає дальше, а хто стояв з компом, то прапор йому в лапи, нехай собі стоїть, тільки цікаво до чого ми докотимось, скоро польки небуде кому заграти, як то кажуть: Купив трахтора - трахторист, купив ЯМАХУ - музикант.
Гарно, приємна робота...
Молодець!!! Мені теж подобається.
Файно!!! Дякую.
На жадь людям все-одно граєте ви вживу чи з ноутбуком, аби бахкало. Розуміють одиниці. Так що за польку дякую друже...
ЩИРО ВДЯЧНИЙ!!!!
Супер!!!!!
Гарно, молодець!!!
Хороша робота. Дякую, беру в роботу...
ХЛОПЦІ СКИНЬТЕ МІНУСІВ ДЛЯ ТРУБИ ДЯКУЮ
Сергій так тримати,нехай Украіна знає Борщівський район.Дякую........Супер!!!!!
І щераз дякую,граю в Варшаві,коли включив вашу полечку,то Поляки так скакали що
незнав від чого вони мокрі відпоту чи обпісялись.ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
Молодець!!! Дякую за роботу!
супер!!! А можно еще хоть парочку таких вещей?
Дякую!!!
Мать його йоб. Як так можна грати? Це мабуть лівою ногою.
Я трішки не зрозумів коментаря пана Вдовиченко,може він був після роботи в кабаку і не почув що це грає тільки кляпа і не лівою ногою а тим що між лівою і правою.
Таке враження шо попав на дєтский утрєннік в садік. а якшо серйозно, хлопці схаменіться і не пишіть усілякий непотріб викладаючиги його в інтернет.
Я з ВдовиченкоFF згоден повністю, шлак - а не полька!
Я працюю в садочку та тому так і граю а Ви круті музиканти граєте в кабаках,то покажіть простим лабухам як то грається.ДЕ ВАШІ РОБОТИ?ЧЕКАЮ І ОЦІНЮ.Дякую.З повагою музрук.
п.Сергій, як вони Вам покажуть як грати, коли в них кляпи стоять для того, щоб було де поставити канапки, і не факт що вони їх взагалі включають в розетку...
Шановний ВдовиченкоFF: Ви заграйте лівою ногою, або покажіть нам як треба грати правильно, а Ми в свою чергу постараємось прокоментувати. Нічого особистого, просто нелюблю коли пишуть всяку х..ню. Якби не такі музиканти як Сергій Дутка, чи взагалі ті що пишуть фонограми, 95%-вже давно би пасли худобу, разом зі своїми ноутбуками...
Дякую пане Сергію за підтримку.Я теж прошу тих крутеликів щось показати своє,але на жаль...Певно нема що.
пане Сергію чому так скромнішаєте кажіть що граєте в гостиному дворі тоє теж кабак!!!!
Просто супер!!!









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !