Сергієнко Дмитро
Сало українське
|
|
Опис:
Трішки доштукував...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Сало їдять українці, сало вживають щодня
В селах, у кожній хатинці є вітчизняна свиня
Сало з дитинства люблю я. На дотик приємний на смак
З ним під подушкою сплю я, від сала не схуднеш ніяк.
Приспів:
Ой, сало, сало, сало українське сало ой, яке ж воно смачне і його завжди мало
Я до сала вже так звик є цибуля і часник покладеш сало на язик – у-у-у-у-у...
Сало, сало, сало українське сало українцям того сала буде завжди мало
Щоб у вас і у нас все завжди стояло треба їсти наше сало.
Не треба нам «Снікерс» і «Йогурт», не хочу в Нью-Йорк і Париж
Дай найріднішого його, сала шматочок відріж.
Не треба ні ложки ні вилки, сало рукою візьму
Випью я чарку горілки, і сала не дам нікому.
Приспів:
Ой, сало, сало, сало українське сало ой, яке ж воно смачне і його завжди мало
Я до сала вже так звик є цибуля і часник покладеш сало на язик – у-у-у-у-у...
Сало, сало, сало українське сало українцям того сала буде завжди мало
Щоб у вас і у нас все завжди стояло треба їсти наше сало.
Програш.
Нюхають – токсикомани, наркомани на голці сидять.
Негри так люблять банани, а у Франції жабу їдять.
Нам не потрібні гостинці, з далеких заморських країв.
Сала давай українцю і найщасливіший він.
Приспів:
Ой, сало, сало, сало українське сало ой, яке ж воно смачне і його завжди мало
Я до сала вже так звик є цибуля і часник покладеш сало на язик – у-у-у-у-у...
Сало, сало, сало українське сало українцям того сала буде завжди мало
Щоб у вас і у нас все завжди стояло треба їсти наше сало.
На сході їдять рибу суші, сала не їли вони
Жирні ріднесенькі хрюші, смачненькі мої кабани.
Все що на сало так схоже, я буду їсти – ням-ням
Сала й здоровья дай Боже, всім українським свиням.
Приспів: -
Ой, сало, сало, сало українське сало ой, яке ж воно смачне і його завжди мало
Я до сала вже так звик є цибуля і часник покладеш сало на язик – у-у-у-у-у...
Сало, сало, сало українське сало українцям того сала буде завжди мало
Щоб у вас і у нас все завжди стояло треба їсти наше сало.
Програш.
Приспів: - 2 рази
Ой, сало, сало, сало українське сало ой, яке ж воно смачне і його завжди мало
Я до сала вже так звик є цибуля і часник покладеш сало на язик – у-у-у-у-у...
Сало, сало, сало українське сало українцям того сала буде завжди мало
Щоб у вас і у нас все завжди стояло треба їсти наше сало.
Плюсовий запис
Коментарі:
Скиньте будь-ласка на пошту плюс Schevchenco_si@ukr.net
Дякую!Ця пісня набагато цікавіша ніж одноіменна у виконанні співучого ректора народного,депутата,шоумена,"юного орла" -М.Поплавського!
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!!!!
ГАРНА ПІСНЯ ЯК І НАШЕ САЛО. СМАЧНОГО !!!









Останні коментарі
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Порушення Правил Порталу (П.П. 7.15.6)
Гульнара Шевченко : Дякую!
Гульнара Шевченко : Супер! Дякую!
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!