Сичевський Борис
Ой піду я на ярмарок
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Суперово ,оригінал завжди звучатиме!
ОЙ ПІДУ Я НА ЯРМАРОК
Ой піду я ярмарок, а там стоїть дівчат сорок
То білява, то чорнява, куди глянеш кожна пава
Гей козаче, гуляй, гуляй, но ти до мні не притуляй
Але шо то за гуляння, коли нема притуляння
ПРИСПІВ:
Козаки гуляють, козаки танцюють,
Уже третю нічку дома не ночують
Будемо гуляти, будемо радіти
Горілочку браття, будемо ми пити
Гей я козак з України, козак з роду Верховини
Погуляю, заспіваю, лиху долю забуваю
А ми хлопці глухуваті, така була наша мати
Щоб та мати сто літ жила, що нас таких породила
ПРИСПІВ.
А ми хлопці гуляємо, поки жінок не маємо
Як будемо жінки мати, тоді будем старцювати
Там на горі, на вершечку, молотили хлопці гречку
Ані гречки, ні полови, бо в дівчини чорні брови
ПРИСПІВ.
Дівчинонько уродлива, чом ти брови намастила?
Намастила купер маслом, щоб любили хлопці часто,
Ой козаче, козаченьку, сватай мене молоденьку,
Як не хочеш, не жарту, на дорозі не цілуй.
ПРИСПІВ:
Ой піду я ярмарок, а там стоїть дівчат сорок
То білява, то чорнява, куди глянеш кожна пава
Гей козаче, гуляй, гуляй, но ти до мні не притуляй
Але шо то за гуляння, коли нема притуляння.
ПРИСПІВ:
підкажіть будь-ласка як скачати плюс з i folder. ніяк не можу.
Супер!!!









Останні коментарі
Вася: Дякую
petro1983: Дякую!
Олег : Це що
Aleksandriks: клас!
Aleksandriks: супер!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Плюсик це серйозно
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
viktor64: Дякую за хороші мінусівки!
vadim2021: Дякую гарний вальс. Зробіть будь ласка мінус Вечори в Карпатах
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
Peet Калуцький: boss1973,було прохання на з'ясовування відносин перейти в приват.Навіщо "розхитувати човен"?Від прохань почну переходити на інші,більш дієві дії.Останнє попередження!Згідно Правил Порталу пишемо відгуки відносно якості мінуса.На цьому крапка!Дякую!
boss1973: Саня Нестер,дякую за Ваші роботи !!! Не звертайте увагу на ,,критиків,, .Ви робите мінусовки,виставляєте на сайт,ще й сваряться на Вас.Кому не подобаються роботи-не качайте,пройдіть тихенько далі,лабайте ,,в живу,..
Андрій Метлицький: Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
ангеліна гудько: Класна пісня! Дякую!
Sasha K. : ДЯКУЮ!
alex_2011: Дякую!
Святослав Сметанський SUZIRYA-band KOZOVA: Звууки-треки розбалансовані
Strelbitskiy: Саня Нестер, якщо Ви трохи мухлюєте, - не робіть цього. За все інше - скидаю шляпу, бо сам цього робити не вмію. Задавки з нету виходять сильно кастрованими... За маніпуляціями мають дивитися адміни. А взагалі - хлопці, МИРУ, СПОКОЮ і ТЕРПІННЯ!
chertic: фото!
chertic: заберу за 1000грн.
yourchattygirl3: Дякую!!!
Strelbitskiy: ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : Саме цікаве що ні один з невдоволених не виставив своєї мінусовки щоб люди на сайті почули.Якщо комусь не подобається то як кажуть проходьте повз чи ви хочете щоб вам хтось на шару писав фанери це так не працює ДРУЗІ!!!
arden18273645: 1------------------------------------------------- Як сумно на душі сьогодні в мене, Я зрозумів - від долі не втекти, Пливе мені назустріч наречена, У ніжнім сяйві білої фати. Так весела і така грайлива, Немов принцеса, ніжна й молода, А поруч він іде такий щасливий, І віддано в оличчя загляда. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік. ПРОГРАШ 2-------------------------------------------------- Пробач, що говорив тобі колись я, На серце ляже марний вантаж, Я не сказав тобі: «Пробач, вернися!», Бо все, що маємо ми, не збережем. Напевне, будуть подруги радіти, І друзі щастя зичитимуть знов, А я, лиш подарую жовті квіти, Такі печальні, як моя любов. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік.
olegantonenko: ДЯКУЮ!