Скорпіон Роман & Квітослава Гіга
ЗА ТЕБЕ ВСЕ ВІДДАМ (кавер)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Як тебе знайти?..
Я знаю, так багато сонця
Там, де ти…
Довгі ночі й дні,
Зникаєш і з’являєшся мені вві сні…
Спокою нема,
З моїм ти граєш серцем,
Не втікай, дарма,
Бо там, де тонко рветься,
Без переживань –
І тепер моєю ти на віки стань!
Приспів:
За тебе все віддам,
Крилом зігрію ніч холодну!
За тебе все віддам,
Я п’ю кохання чисту воду!
За тебе все віддам,
Лиш підійди – і слів не треба!
За тебе все віддам,
Повір моїм очам,
Моя Мадонно, сонячного неба!
З розуму звела
І погляд твій влучає
Точно мов стріла…
В серці тільки ти
І, щоб не сталось. знаю,
Буде так завжди!
Небеса мовчать,
Бо судять тільки люди,
Хай мости горять –
Разом все рівно будем!
Не ховай любов,
Щоб не обманутися
Як вперше знов!
Приспів.
Коментарі:
Дякую!
Файно !!!
!!!!!!!!!!!!
ДЯКУЮ!
Смачно Дякую
Дякую !
Дякую!
Дякую.....
Дякую!Супер!









Останні коментарі
lyonya55: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
igor_m2008: https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&rlz=1C1_____ruUA1010UA1010&oq=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&aqs=chrome..69i64.19j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:ab62a9cc,vid:tZvI-EF00NU,st:0
igor_m2008: "Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
igor_m2008: Дякую!!!!Шікарно!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
олена євтушенко: Клас! Дякую Гаврилович!
Олександр MaestroS : ще шось про рюський шансон нагадує
Олександр MaestroS : Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
karpenko7447: Дякую за пісню. А можна без бек.
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com
Дмитро Кобевко: ДЯКУЮ НО ОСТАВИТЬ ВСЕ І ДОБАВИТЬ DJВАРІАНТ тОДІ БУДЕ КРУТО А ТАК НЕ ПОЙМ ЩО ВИБАЧАЮСЬ НЕ В ОБІДУ