Скрябін
Мама
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Скрябін
Я завжди мріяв написати пісню про маму,
але різні поети всі слова вже сказали
і я не хотів повторити когось із них
я біля свої мами буду завжди маленьким
і як тільки покличе, прибіжу скоренько
тому я їй і написав ці слова як міг
Мам,
ти мене вибач шо я став дорослий
і вже минула 43 осінь
як я побачив перший раз свій дім
Мам,
а можна я до тебе завтра приїду
і ми на кухні не одну годину
собі на різні теми посидим
я може трохи пізно став її розуміти
і не часто дарував на день народження квіти
і були часи коли я тижнями їй не дзвонив
і кожен раз коли вона мене обіймає
і разом із татком все про внучку питає
я з радості плачу шо маю живих батьків
Мам,
ти мене вибач шо я став дорослий
і вже минула 43 осінь
як я побачив перший раз свій дім
Мам,
а можна я до тебе завтра приїду
і ми на кухні не одну годину
собі на різні теми посидим
я дуже дякую тобі за то шо я вмію
і дякую тобі за то шо я розумів
ті речі яких не пояснюють навіть в книжках
хай буде біля тебе завжди ангел-хранитель
і я десь тут поряд буду також бродити
шоб не міряти наше життя в телефонних дзвінках
Мам,
ти мене вибач шо я став дорослий
і вже минула 43 осінь
як я побачив перший раз свій дім
Мам,
а можна я до тебе завтра приїду
і ми на кухні не одну годину
собі на різні теми посидим
Мам...
Мам...
Гарно,але щось ти там дописав більше чим є в оригіналі.
Та нічого він не дописував,це взагалі мій мінус,я виступав під нього,а дописали щоб вступити можна було вчасно.
Гарний мінус, дещо відрізняеться від оригіналу але хто знає як писаний справжній оригінал на превеликий жаль уже не з нами........
Справжній оригінал писаний http://nahati.com.ua живими інструментами
Пардон, там він "Добряк" писав, а на рахунок студійної версії "Мами" я можу помилятися, (якщо хто пам'ятає, спочатку вийша її демо-версія)
Дякую, що усі такти виконані близько до оригіналу, тому можна зорієнтуватися у фонограмі. Додаю текст відповідно:
Скрябін Мама
0:17
Я завжди мріяв написати пісню про маму,
Але різні поети всі слова вже сказали.
І я не хотів повторити когось із них.
Я біля свої мами буду завжди маленьким
І, як тільки покличе, прибіжу скоренько,
Тому я їй і написав ці слова як міг.
0:52
Приспів:
Мам,
Ти мене вибач шо я став дорослим
І вже минула сорок п'ята осінь,
Як я побачив перший раз свій дім.
Мам,
А можна я до тебе завтра приїду
І ми на кухні не одну годину
Собі на різні теми "посидим"?
01:27
Я може трохи пізно став її розуміти
І не часто дарував на день народження квіти.
І були часи, коли я тижнями їй не дзвонив.
І кожен раз, коли вона мене обіймає
І разом із татком все про внучку питає -
Я з радості плачу, що маю живих батьків.
02:04
Приспів:
Мам,
Ти мене вибач шо я став дорослим
І вже минула сорок п'ята осінь,
Як я побачив перший раз свій дім.
Мам,
А можна я до тебе завтра приїду
І ми на кухні не одну годину
Собі на різні теми "посидим"?
Програш
03:14
Я дуже дякую тобі за то, шо я вмію
І дякую тобі за то, шо я розумів
Ті речі, яких не пояснюють навіть в книжках.
Хай буде біля тебе завжди ангел-хранитель
І я десь тут поряд буду також бродити,
Шоб не міряти наше життя в телефонних дзвінках.
03:48
Приспів:
Мам,
Ти мене вибач шо я став дорослим
І вже минула сорок п'ята осінь,
Як я побачив перший раз свій дім.
Мам,
А можна я до тебе завтра приїду
І ми на кухні не одну годину
Собі на різні теми "посидим"?
Приспів:
Мам,
Ти мене вибач шо я став дорослий
І вже минула сорок п'ята осінь,
Як я побачив перший раз свій дім.
Мам...Мам...Мам
Вибачте за 45 осінь, готував пісню до 45 річчя









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !