Скрябін
Обана(club version)
|
|
Опис:
Моя клубна версія пісні.Користуйтесь на здоров"я!
(Перезалито)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
вступ(при акордеоні)0.07
ми танцюєм зашибісь весело гуляєм
миру сексу і любові ми усі бажаєм
Обана, зашибісь, ми на Бандерштаді
Хай завиють москалі, вороги прокляті.
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
програш
Поки тут на Україні ми пісні співаєм
Під кремльовською стіною хворий путін срає.
Приспів
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
ПРОГРАШ
Мій собака задушив вчора комуніста
І вкусив за сраку смачно ше сепаратіста.
Приспів
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
ПРОГРАШ
програш
Москалі то хворі люди лізут воювати
А ми будемо на них із Говерли срати.
ПРИСПІВ
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
ПРОГРАШ
Хлопці весело танцюют яйціми махают
А дівчата завтра зранку яйці позбирают.
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
Програш
А дівчата скачут тоже і трісут цицьками
Значит буде на танцполі файна пилорама.
ПРИСПІВ
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
ПРОГРАШ
Ми так голосно співали аж пищали свині
Навіть німці вже співали СЛАВА УКРАЇНІ.
ПРИСПІВ
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
ПРОГРАШ
Вова путін - хворий хлопець,має в дупі жабу
Жаба грає вову в дупу, думає шо баба
ПРИСПІВ
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
ПРОГРАШ
Щоб вертались наші хлопці із війни страшної
Хай дівчата їх скупають у своїй любові
ПРИСПІВ
Обана, збс! Наливай кохана
Той хто любить Україну має бути з нами
Обана, збс! мед, горілка, раки
Хто не з нами,той нехай йде собі до сраки
Плюсовий запис
Коментарі:
Дуже класна робота !!!!! Прошу плюсок цієї фонограми Дякую
Плюс скиньте!!!
Скрябін ОбанаВступ(01.13)
Ми танцюєм зашибісь, весело гуляєм,
Миру сексу і любові, ми усі бажаєм.
Обана зашибісь, ми на Бандерштаді,
Хай завиють москалі, вороги прокляті.
Обана зашибісь, мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(01.43)
Поки тут на Україні, ми пісні співаєм,
Під кремльовською стіною, хворий путін срає.
Приспів(01.50)
Обана, зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну має бути з нами.
Обана, зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(02.49)
Мій собака задушив вчора комуніста,
І вкусив за сраку смачно ще сепаратіста.
Приспів(02.56)
Обана, зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну має бути з нами.
Обана, зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(03.18)
Москалі то хворі люди, лізут воювати,
А ми будемо на них, із Говерли срати.
Приспів(03.26)
Обана, зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну має бути з нами.
Обана, зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(04.18)
Хлопці весело танцюют, яйцями махают,
А дівчата завтра зранку, яйця позбирают.
Обана зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну, має бути з нами.
Обана зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(04.47)
А дівчата скачут тоже, і трясут цицьками,
Значит буде на танцполі, файна пилорама.
Приспів(04.55)
Обана, зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну має бути з нами.
Обана, зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(05.17)
Ми так голосно співали, аж пищали свині
Навіть німці вже співали, СЛАВА УКРАЇНІ.
Приспів(05.24)
Обана, зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну має бути з нами.
Обана, зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(05.46)
Вова путін - хворий хлопець, має в дупі жабу,
Жаба грає вову в дупу, думає шо баба.
Приспів(05.53)
Обана, зашибісь! Наливай кохана,
Той хто любить Україну має бути з нами.
Обана, зашибісь! мед горілка раки,
Хто не з нами, той нехай йде собі до сраки.
Програш(06.45)
Щоб вертались наші хлопці, із війни страшної,\
Хай дівчата їх скупають у своїй любові.\2-р.
ВСЕ ПО ГАРМОНІЇ ПІСНЯ ПРОСТО БОМБА СЛАВА УКРАЇНІ
ОЛЕКСІЙ ДОВГИЙ ВСТУП ЯКЩО МОЖНА ЗРОБИ З 51т.І ТРОШЕЧКИ ДОБАВ ШВИДКІСТЬ ТО БУДЕ ФАЙНА ЗАБАВА НА ВЕСІЛЛІ ДЯКУЮ
Героям слава! Всім дякую за відгуки,користуйтесь на здоров"я!
Шановний Микола Maestro, вступ при співі починається не з 01.13, а з 0.07 разом із ритмом акордеону, можливо комусь не подобається довгий вступ, то можна підрізати за допомогою редактора, а на рахунок темпу я з вами згоден, попробую добавити, пізніше перезалию на сайт. Дякую!
Дякую!!!
На прохання мінусовку перезавантажено,добавив трішки темпу та змінив партію ударних на останньому куплеті. Користуйтесь!
ДЯКУЮ!!!!!!!! Ось я в суботу і випробую!!! Якраз сєпари будуть в нас на забаві!!!!!! Ото дам проср@тися!!!!!-))))
Дякую!!!
Будь-ласка!
Від нашого гурту ДЯКУЄМО!!!
Молодець!!! бомба
Шикарно!!!!Дякую!!!!
Щиро дякую! Це дійсно поукраїнські смачно.
І вам дякую, за позитивні відгуки!
Клас! Дякую! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Героям слава!
Гарно! А Бек можете забрати?
Дякую!
Музыка хорошая, а западенцам: Чтоб вы сдохли!
Взаємно!
kayover: Ти скоріше здохнеш від нас......
andriy0710: Шутканул, нахуй.
Дякую
Дякую
Дякую!!!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…