Собко Марія
Новий рік
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Білу скатертину знову стелить зима
Дід Мороз розносить подарунки крадькома
Місяць в небі сяє як святковий пиріг
Небо нам дарує ніч таку раз на рік
А на порозі Новий рік
Цю святкову мить лови
І бажання загадай
Ти келих світлого вина
Випий з друзями до дна
Мрії збудуться нехай
А на порозі Новий рік
Зорепад із наших мрій
Крок лишився до Різдва
Ми тост піднімем до зірок
На здоров'я, на добро
Щоб збувалися дива
На краєчку грудня ти минуле лиши
Привітання друзям новорічні напиши
Подзвони усім хто не поруч в цей час
Щоб разом із ними Новий рік розпочать
А на порозі Новий рік
Цю святкову мить лови
І бажання загадай
Ти келих світлого вина
Випий з друзями до дна
Мрії збудуться нехай
А на порозі Новий рік
Зорепад із наших мрій
Крок лишився до Різдва
Ми тост піднімем до зірок
На здоров'я на добро
Щоб збувалися дива
А на порозі Новий рік
Цю святкову мить лови
І бажання загадай
Ти келих світлого вина
Випий з друзями до дна
Мрії збудуться нехай
А на порозі Новий рік
Зорепад із наших мрій
Крок лишився до Різдва
Ми тост піднімем до зірок
На здоров'я на добро
Щоб збувалися дива
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Дякую! Пісня клас :)
Супер пісня.Дякую!
Щиро дякую!!! Будь ласка киньте (+) на naumluk@ukr.net
Дуже Дякую!!!!Якраз вчасно
Супер!!!!
Гарна пісня, дякую!
Ігоре, надіслав (+)
надішліть будь ласка плюс на beatabilak@mail.ru
надішліть будь ласка плюс на beatabilak@mail.ru
Дякую! Пісня дуже гарна! Але у тексті приспіву перед рядком "Крок лишився до Різдва" пропущено один рядок, який дуже важко прослуховується (принаймні, для мене).
Може хтось "чує" що там співається - підкажіть, будь ласка! Буду вельми вдячний!
Дайте плюс vap-zt@i.ua ДЯКУЮ!
Гарна новорічна пісня.Дякую!
Пісня і справді гарна Дякую за мінус
- на чому писано ?
Вау!!! Файна пісня!!!
Дякую!!!
Петрович, в Кубейс5
Доброго дня скиньте будь ласка плюс на viktorkolomits@yandex.ua дякую
Друзі тут плюсик http://soundvor.ru/mp3/80746-masha-sobko-noviy-rk-novyy-god.html
Дякую.Гарна робота.
Чудово!
Я часто вижу что пользователи просят сбросить плюс на ящик. Хотя за частую с минусов прилагается и плюсик. Но к сожалению на сайте нет кнопочки для его скачивания((( В таких случаях(кода есть только прослушивание аудио материала) я пользуюсь программкой Sound Forge 9. Если необходимо скачать аудио файл - запускаю Sound Forge 9. В появившемся проге включаю режим "Запись" (красная кнопочка). В окошке "Запись" нажимаем кнопочку - "Удалено", далее в появившемся окошке запускаю запись (тоже красная кнопочка), нажимаем на сайте тот файл который необходимо записать - все идет запись в Вашу прогу(Sound Forge 9). По окончании звучания аудио файла останавливаем прогу (Остановить). Выходим из режима "Запись" нажав "Назад", потом закрыть окно "Запись" кнопкой "закрыть" Появившийся в вашей проге сигнал можна дополнительно обработать. Сохраняем полученый материал в комп!!! И все без проблем!!!!
Влодко, я зкорегував текст(чомусь випала одна строка(((((
Дивись по тексту!!!!))) Щасти!!!
Wyacheslav
Дякую за таку інформацію. Для мене вона стала корисною.
Хлопці файно! Дякую!!!
ДЯКУЮ ДУЖЕ ГАРНА ПІСНЯ!можна плюс+& oleicencko.iwan@yandex.ua
ДЯКУЮ!!!
Песня классная:-)!!!Хотелось бы минус с русским бэк-вокалом или без бэк-вокала!Пожалуйста загрузите,срочно надо!!!))))
ilon Такий мінус знаходиться тут:http://agentstvo-prazdnik.com/audio/performer/951-sobko_masha/109825-novyi_god_Wyacheslav.html/ На цей сайт не став завантажувати російського варианта (Згідно вимог сайту!)
Клас! Дякую!
Дякую!
чудова пісня .Дякую.
sveta.kovalchyk2012@mail.ru плюс можна будь-ласка
В школі на бал-маскараді обовязково цю пісню виконаємо
Дуже, дуже живенько. Дякую. Супер!
Дякую за танцювалку!
Блін!!!! А автори хто????????
Ребята,есть у кого эта песня полность без слов,без бек вокала???
дуже величезне дякую!!!)
Дякую щиро!
Дякую Вам мої дорогі колеги,за гарну роботу! Сууууууупер!









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !