Степ
СМАЖЕНИЙ КАБАНЧИК
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Моя ти люба Baby, не можу я без тебе,
Не можу я без тебе, чуєш, що кажу?
Чекають нас гулянки до самого світанку,
До самого світанку тебе викраду.
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп
А завтра зранку ідем до мамки,
Нехай пов'яже. Ва - папа - пара - па - пайра.
На небі сонце, на морі хвилі,
А на весіллі - Ням - ням - ням, ням - ням, ням, ня - ам!
Смажений кабанчик, курка з майонезом,
Овочі, салати. Сядем біля хати,
Вип'ємо по чарці, заспіваєм пісню,
Ти не пожалкуєш, що за мене вийшла!
Смажений кабанчик, курка з майонезом,
Овочі, салати. Сядем біля хати,
Вип'ємо по чарці, заспіваєм пісню,
Ти не пожалкуєш, що за мене вийшла!
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Е оп, шиги дуба
Ва па, па па, па ра папа, Ва па, па па, па ра па
Ва па, па па, па ра папа, Ва па, па па, па ра па
Ва па, па па, па ра папа, Ва па, па па, па ра па
Ва па, па па, па ра папа, Ва па, па ра па
А завтра зранку ідем до мамки,
Нехай пов'яже. Ва - папа - пара - па - пайра.
На небі сонце, на морі хвилі,
А на весіллі - Ням - ням - ням, ням - ням, ням, ня - ам!
Смажений кабанчик, курка з майонезом,
Овочі, салати. Сядем біля хати,
Вип'ємо по чарці, заспіваєм пісню,
Ти не пожалкуєш, що за мене вийшла!
Смажений кабанчик, курка з майонезом,
Овочі, салати. Сядем біля хати,
Вип'ємо по чарці, заспіваєм пісню,
Ти не пожалкуєш, що за мене вийшла!
Е оп
А завтра зранку ідем до мамки,
Нехай пов'яже. Ва - папа - пара - па - пайра.
На небі сонце, на морі хвилі,
А на весіллі - Ням - ням - ням, ням - ням, ням, ня - ам!
Смажений кабанчик, курка з майонезом,
Овочі, салати. Сядем біля хати,
Вип'ємо по чарці, заспіваєм пісню,
Ти не пожалкуєш, що за мене вийшла!
Смажений кабанчик, курка з майонезом,
Овочі, салати. Сядем біля хати,
Вип'ємо по чарці, заспіваєм пісню,
Ти не пожалкуєш, що за мене вийшла!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!