Стилі
Стилі KORG PA 50
|
|
Опис:
Повна прописка до KORG PA50
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Стилі.
Коментарі:
Дякую!!!
Користуйтесь на здоров"я)))
Стилі супер.Дякую.
Щиро дякую!!!
Клас!Дякую !
Прошу))))
Які тут саме стилі?
Тут повно прописка весільної клавіші - польки, вальси, балади, диско, техно, також кілька стилів під конкретні пісні (В.Павлік, Сердючка, Ротару). Також звуки, пади та настройки швидких клавіш по стилях окремо - найбільш актуальні звуки під конкретні стилі
Дякую! "Калина" і "Хорошо" - дуже класно
Клас! Дякую!
Дякуємо!!!
Дякую, посмакую!
Смачного))))
super!
Дякую
Дякую... !
спасибо.привет из белорусии
Дякую !!!
дуже дякую!!! дуже сподобались!!!
Може хтось має стилі для Roland Prelude або Roland GW-8.Поділіться будь-ласка.Наперед Дякую.
В мене були колись, но я потер коли продав клаву - тут на сайті багато є - шукай))
скиньте будь ласка парочку стилів для((( КОРГ па 500))хто може.польки,техно,диско, вальс.буду вдячний.
Це адреса для стилів корг 500(( majoryk007@mail.ru
Ці стилі йдуть для всіх версій Pa!!
Правильно, вони ідуть, тільки може прийдеться покрутити ручки: наприклад, на мому ПА500 - в деяких стилях прийшлося редагувати барабани, бо деякі звуки били не туда)))
дякую..) хороші стилі*
як закинути стилі в клавішу...просто недавно купив вот і питаю..потрібно стиль техно...і більщ диско...польки і вальси все є в хорошій формі просто супер
Гарно дякую!!!!!!!
Спасибо огромное! Привет с Кубани!
Завжди будь-ласка))
Юра дякую граємо з хлопцями на живо просто клас
Приємно чути, що ними користуються))) Парнасу вам!))
скиньте будь ласка стилі корг па 50
Так от вони є - качайте. А нових не маю, я Коргом не користуюся
як закинути можна на клавішу?
Можна закинути з дискети через меню "Load From Disk". В мануалі все детально розписано.
а щоб на дискету закинути то треба цілу папку з вмістом чи щось окремо копіювати?
В корені диска має бути папка з розширенням .SET, назва виключно латинка
А де саме посилання на стилі? звідки качати? Юрко, якщо можна, то дай саме посилання.
Тут натиснути кнопку "ЗАВАНТАЖИТИ"
Юрко, сама кнопка в мене відсутня. читаю mozilla firefox. в мене самого проблеми з зором і я користуюся синтизом мови, але сама кнопка просто в мене відсутня на сторінці. Може якесь посилання дайте, Будь Ласка.і
Все мені вже показали, дякую за стилі. там була кнопка звантажити. Вже у всьому розібрався.
Ну то вже добре. Користуйтесь на здоров"я))
Доброго дня, хто може скинути стилі на день народження, я недавно купив Korg pa 50 sd. чи допоможіть будь-ласка з репертуаром , що потрібно грати взагалі
Зі святом Миколая.Дуже Дакую.
скажіть будь-ласка ці стилі потрібно розпаковувати? чи як їх закинути в korg pa50?
Завантажив Ваші стилі.Дякую, однак є стиль Kalina та мелодії до стилю не знаю, підскажіть будь ласка виконавця цієї мелодії чи пісні
Хто можливо має рідні звуки korg pa50\60\80, або хто знає як можна назад поставити рідні звуки, або видалити стиль\звук
І настройки клавіш рідні, в мене korg pa80
ДЯКУЮ!!!
Дуже Дякую, спробую!!! Може знаєте, хто має звуки українських цимбал, і прописані стилі з ними? Наперед буду вдячний!!!
Юрко дякую, молодець
zdrastvuite gde link tovarisci?
в самім коргови па50 вставляєш дискету,розділ save і там создаєш папку set виймаєш дискету і через виносний юсб флопік в папку сет копіюєш скачану розпаковану папку з стилями. єкщо не хочеш збити ка коргови глобальні налаштування,то просто вставляєш дискету вже з стилями і нажимаєш клавішу FD і вуаля,папка з стилямиє і грай
Дякую!!! Стилi пiдiйшли до korg ek-50.
Юрко бажаю здоров"я.Замовити стилi у тебе можна? А якщо нi то скажи де? Буду вдячний. На korg ek-50, але вони пiдходять з pa-50.









Останні коментарі
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!