Стилі
ВЕСІЛЬНИЙ ВАЛЬС SOLTON MS-series (50/60/100)
|
|
Опис:
Стиль українського вальсу для SOLTON. Недавно закінчив його дописувати. Звертаюся до власників кетронів/солтонів - послухайте і дайте конструктивну критику: що ще треба доробити чи поправити. Буду дуже вдячний.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Стилі.
Коментарі:
Скоро ще буде полька))
Зроби ще аудіо- та мідіверсії - гинь нема на чому затестати :)
Нині спробую мідяху написати - ще з секвенсором не розбирався... А аудіо хіба на вихідних.
Я його рулив зі стандартного вальсу але барабанно-басові партії дописував/переписував
Аудіо,аудіо!!!Реально зацінити напряг.КОRG не прочитає...
Не прочитає)) приїдь послухай)))
от і в мене кетрон сд1. треба спробувати. Наразі сам дописую польку і як допишу то викладу.
Володимир, не вийде, бо хоч розширення однакове - файли не читаються. Треба конвертувати. Ні ви не прочитаєте мої дані, ні я ваші... Ех кетрон, що ти наробив)))
Трохи закінчення 2 задовге (19)тактів,а так гарно.І я зауважив що бажано робити для ms 50го стилі по розміру 5-6кв,тоді їх більше влізе в память ,а якщо по 10-20 то влізе їх до 10 шт.Чи то може в мене тільки так?
Дякую. Не розбирався ще з пам"яттю. Треба буде поцікавитися - я думаю, що то не тільки в вас. А закінчення підправлю і перезалию.









Останні коментарі
TVM_Records: ДЯКУЮ ЗА ЩЕДРІСТь !!!!
muroslav_lax29: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
V07a01lera: Щиро дякую !
Олександр MaestroS : Все таки образились. Я не згадав Вас у попередньому дописі жодним словом. Я писав про ШІ. Ясно шо це не Ваша робота, вона нічія...Бо написати промт то не робота а прикольне хоббі
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
altoch: Це задавка...Скачайте в інеті Бучинську-якість набагато краща.
tseshanovskiy: Дякую
tseshanovskiy: Дякую,гарно!
Павло Салганюк: Дякую!
ruslan_mamedovv65: Дякую!
Sergiivna : Дякую!
max_ruz: А яка вам різниця, на що ця пісня схожа? Всі пісні чимось схожі, не подобається, пропустили. Професура.
Sergiivna : Дуже дякую!
mazuryk: Дякую!!!
sovla07: Дам тобі дівчино коня вороного відчепись від мене і від сина мого А я коня продам - будуть в мене гроші. Люблю твого сина, бо твій син хороший!
vladsavramuz: Дякую!
vladsavramuz: Дякую!
Олександр MaestroS : Трошки вже нудить від саксу особливо ШІшного. Взагалі я віддаю перевагу кларнету. Він більш ніжніший і не такий різкий як саксофон. Скажіть Ші що окрім саксофона і акардеона ще є інші інструменти
Howplay39: Дякую, але якби було більш адаптоовано для співу...
Vilvarkova: Щиро дякую за задавку. Це вже неабияка допомога, але хочеться чистий мнус. Може, в кого є можливість зробити? Буду безмежно вдячна не лише я одна!
lonsar : Дякую!!!
lonsar : дякую!!!
lonsar : Дякую!!!
VALERUSHKA: Мінусовки нема. Двічі завантажені плюсові файли. Пісня гарна.
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!+5
ruslan_mamedovv65: Дякую!!!
_oleksandr_sasha_: Щиро дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
V07a01lera: Дякую !