Стилі
Стиль польки "під Експрес"
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
файно дякую. --- а вальсок :) ???.
Дякую!
Хлопці на яку то клавішу?
Я думаю що для Yamaha Tyros-1, поправте мене, якщо я помилився...
на Roland GW-8 піде?
Напишіть, будь ласка, якесь демо, щоб хоч послухати(((
Взагалі-то, мав би підходити до усіх синтезаторів Yamaha, які читають і завантажують стилі в форматі .sty, .STY. ( До PSRок мав би підійти). Старався вибирати інструменти так, щоб читало якомога більше синтезаторів.На Roland GW8 мабуть не підійде. Можна спробувати скористатися конвертором стилів. Проте, якість конвертування не завжди хороша.
А вальсок-якщо знайду підходящу мінусовку, чи мідюшку, то спробую.
Демо залию трошки пізніше, докінця вечора зроблю.)
Чекаємо)
На чому написано?,Скільки закінчень?
напишіть у графі замість невід. виконавець-стилі
Закинув демку у свої аудіозаписи.
Ось посилання http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/Lysaw/tik/3507/
Roman1969:
Писано на Yamaha Tyros 1. Закінчень...немає))) Є брейки(збивки). +є можливість дописати свої власні, якщо потрібно.
Дякую суперовий стиль! На 910-й звучить гарно!
За демо дякую, як на мене, то просто супер, жаль, не можу сам стиль зацінити...
Класно Дякую!
Якісно!
На PSR-ці класно звучить, давайте ще)))
А на яке міді робили? Вразі чого, можу підкинути оригінальних "експресівських" барабанів)
на ПСР -550 очень сыро звучит, походу этот стиль для более новых моделей, таких как Тайрос, ПСР С сериий.
Ребят и вообще зачем изобретать велосипед? Можно и обычные заводские юзать + дописать что то и вот тебе стиль.
Віктор Поліщук
Дякую за коментарі), але в даному випадку "лень-это не двигатель прогресса")))
Дякую! Добре прописано.
як ан мене - то коли при переході барабанів - сама гармонія не має зникати.
Viktor16021975:
Цілком з Вами погоджуюсь, допрацюю.
Класна полечка, та гарно слухається на PSR-1500. але погоджуюсь з Viktor16021975 при переході барабанів зникає гармонія, допрацюйте будь ласка. Та якщо можна скиньте на мило (sjasik@mail.ru). Дякую супер.
на корг па 500 підуть????
Дякую
Щиро дякую!!!
Хлопці, хто які стилі має до 4-го Тайроса?
На PSR-E433 приємно слухати. Дякую!Творчих успіхів!
хто може дати акорди пісні Ой марічко чичері?
Дякую.
чомусь скачуэ другий формат
ТАК ЦЕЙ ФАЙЛ НЕМАЄ РОЗШИРЕННЯ СТУ.НАВІЩО ТАКЕ ВИСТАВЛЯТИ









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!