Струни Серця(Гурт)
Молодь змінює світ(бек)
|
|
Опис:
Якісні мінусовки на замовлення, різні жанри, є багато готового матеріалу(можу вислати католог), звертайтесь ел.пошта: olexander-muz@i.ua моб. 097-836-28-26, 093-118-90-32 або ч-з повідомлення на сайт!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Саша, дякую.
Дуже приємно знаходити твої Саша мінусівки на цьому сайті бо вони дійсно професійно зроблені.Спасибі.
Дякую!
Саша а можна подарувати сайту Кущ калини анс.Веселуха.-дуже красива фонограмма у Евдокимова не така запальна.Дякую.
Вишліть,будь ласка, каталог
Дякую
дякую..............
А плюсик де знайти?? За роботу - ДЯКУЮ!!!!!!!!
Рідні простори
У неоглядну даль зовуть.
В планах сміливих
Мріях щасливих наша суть.
Жити-любити, неповторити
Жодну мить.
Серцем горячі, з нами удача
Хай щастить.
Ми свій залишимо слід
Молдодь змінює світ...
Ми молоді, а значить сильні
Ми молоді, душею вільні.
В серцях у нас вогонь палає.
Ми молоді, ми все здолаєм..
Кличуть висоти
Ми патріоти по житті.
Духом єдині, в
Жовто-синім вишитті.
Пам'ять героїв
Живе святою у серцях.
Наша вершина
Це України вільний стяг.
Ми свій залишимо слід
Молдодь змінює світ...
Ми молоді, а значить сильні
Ми молоді, душею вільні.
В серцях у нас вогонь палає.
Ми молоді, ми все здолаєм..
Ми молоді, а значить сильні
Ми молоді, душею вільні.
В серцях у нас вогонь палає.
Ми молоді, ми все здолаєм...
Повір у нас, Україно
Ми зробимо тебе кращою.
Наші думки незалежні.
НАші кроки смиливі.
Ми впевнено йдемо
До своєї мети.
Бо ми ті, хто змінює світ!
Ми молоді, а значить сильні
Ми молоді, душею вільні.
В серцях у нас вогонь палає.
Ми молоді, ми все здолаєм...
Ми молоді, а значить сильні
Ми молоді, душею вільні.
В серцях у нас вогонь палає.
Ми молоді, ми все здолаєм..
дяяяяяяяяяякууууууууюююююююююю))))))))))))
дяяяяяяяяяякууууууууюююююююююю))))))))))))
Дякую
Щиро вдячна! Чудова робота.:))))
дякую за вдалу роботу!
Дякую. Завдяки Вам у нас буде чудовий фінал.
Дякую з можливість співати пісні під Ваші фонограми!
Дякую, просто Величезне- Дякую))))!!!!!
Супер!!!!! Щиро Вам Дякую!!!! Дуже довго шукала якісний мінус до цієї пісні...))))
Дякую))))
Фантастична робота!????????????
Фантастична робота!????????????
Фантастична робота!????????????
Фантастична робота!????????????
Де можна взяти мінус без бек вокала???
Дякую!!!
ДЯКУЮ!!!!
ДЯКУЮ! СУПЕРРР!
ДЯКУЮ!!!
Дякуююююююю
ДЯКУЮ!
Дякую!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!