Сєров Олександр
Пісня з полонини
|
|
Опис:
Наближено до оригіналу. Зроблено на Yamaha Tyros 1.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Сонце сіло за горами
Та й за Верховину,
А гуцул давно чекає
Кохану дівчину.
Приспів:
Пісне з полонини,
Полинь до дівчини!
Розкажи, як я кохаю, |
Як її чекаю. |(2)
Так запали в душу коси,
Стрічками обвиті,
Як волошки, сині очі -
Єдині на світі.
Приспів.
Коментарі:
Коментарі, зауваження, побажання-приймаються!)
Браво!Дякую за працю!
Дякую!Приємно)
Щиро дякую.
Молодець.Для того,щоб фонограма зазвучала більш густо,потрібно підняти фонові інструменти,а гітару прибрати,або зіграти перебором.Можна при виконанні пісні дограти вище сказане,тоді нічого не потрібно змінювати.Дякую:)
Олександр Сєров - українець. Як музикант і співак, він сформувався в Україні, потім переїхав до Росії.
Сєров - хохол ще той, але як казав один чоловік"... талантів на Україні багато, їм тут важко пробитися, а там в Московії набагато легше, там культури - "водка, по...ка да гармонь". Для бажаючих "конкрєтніє" познайомитися з біогафічними даними - http://ru.wikipedia.org/wiki/Серов,_Александр_Николаевич_(певец). Сєров - кумир багатьох слухачів, а тим паче музикантів (бо дійсно є на кого рівнятися), вокаліст з Великої літери. Колись, старші чернівецькі музиканти розповідали, як ходили з ним халтури лабати, коли він жив на Буковині, коротче НАШ він, хлоці, НАШ!
Дякую молодець!
Суперова пісня. Дякую
супер тільки нема останніх трьох акордів
в смислі "нема останніх трьох акордів"?)
послухай плюс сам кінець
три останні ноти.Звучатать труби.А в мінусі цього нема
три останні ноти є,правда в оригіналі звучать восьмі з трубами), а в фонограмі четвертні з крапкою-скрипками)
Бомба!!
Мінус кльовий!!! Чуваки!Хто має на чому і вміє-долабайте собі і звісно людям теж.
Дуже гарно. Нічого лишнього. Дякую!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!