Табаков Павло
Табаков Павло - Я для тебе (back)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
00:10
Твоє тіло так
Рухається в такт,
Хвилями бажання...
00:18
Ми з тобою, як магніт,
Притягуємо любов...
00:28
Не тримай в собі
Почуття свої,
Відкривай мені їх...
00:37
Ми з тобою, як магніт,
Притягуємо любов...
00:44
Приспів:
Я для тебе зроблю Все, що хочеш,
Тільки будь зі мною Дні і ночі!
Я для тебе!.. |
Все, що хочеш... |
Дні і ночі... |
Приспів
01:03
Я для тебе зроблю Все, що хочеш,
Тільки будь зі мною Дні і ночі!
Я для тебе!.. |
Все, що хочеш... |
Дні і ночі...
01:23
Закипає кров,
Ми танцюєм знов,
Я тебе тримаю!..
01:31
Ми з тобою, як магніт,
Притягуємо любов...
01:39
Приспів.
Я для тебе зроблю Все, що хочеш,
Тільки будь зі мною Дні і ночі!
Я для тебе!.. |
Все, що хочеш... |
Дні і ночі... |
Я для тебе зроблю Все, що хочеш,
Тільки будь зі мною Дні і ночі!
Я для тебе!.. |
Все, що хочеш... |
Дні і ночі... |
02:18
Я з тобою
Можу бути різним:
02:27
Хочеш - ангелом,
А хочеш - грішним!
02:40
Я для тебе...
02:44
Я для тебе...
02:49
Я для тебе...
02:55
Я для тебе зроблю Все, що хочеш,
Тільки будь зі мною Дні і ночі!
Я для тебе!.. |
Все, що хочеш... |
Дні і ночі...
03:13
Я для тебе зроблю Все, що хочеш,
Тільки будь зі мною Дні і ночі!
Я для тебе!.. |
Все, що хочеш... |
Дні і ночі...
Коментарі:
Задавив і додав то що пропало при задавці (драми і басс-лінію)
Хоча правилами заборонено заливати "задаваки" але ваші зроблені якісно! Хоча і є проблеми з фазою сигналу, це при вирізанні "центрального каналу" як не крути - воно буде. Думаю за відсутності кращого варіанту - залишається Вам подякувати за Ваші труди!
нормальний варіант, я перепрошую Богдан Іванишин, я певно щось пропустив, але тут такого задава лівого багато, коли заборонили виставляти задавки? І мені здається що тут адміни пропали взагалі, тому що був якийсь час що на сайті і мати і гризня і ніхто нікого не блокував ... ПЕРЕПРОШУЮ ЗА ФЛУД.
Скажу Вам чесно, що з моїм студійним досвідом років 10 уже, слухаючи цю мінусовку на референсному обладнанні, разом з напарником обидвоє прийшли до висновку що централний канал вирізаний напрочуд вдало! То для чого видаляти? Задавок тут є багато!Згоден! але багато з тих задавок сумнівної якості в порівнянні з цією! Будемо усе чистити найближчим часом І зараз з Адміністрацією порядок повірте! Я сам особисто усе пильную і Назар Рибак теж буває час-від-часу. Скоро портал підніметься. Все буде добре! З повагою!
ПАНОВЕ,ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ ЗРАЗУ,МОЖЛИВО НЕ ТУДИ ЗВЕРТАЮСЬ,ПІДКАЖІТЬ,ЧОМУ НЕ МОЖУ ЗВАНТАЖИТИ МІНУСОВКИ?ЗАРЕЄСТРОВАНА ДАВНО,ЗВАНТАЖУВАЛА ЗАВШЕ ШВИДКО,А ОСЬ УЖЕ ТРИ ДНІ ПОСПІЛЬ,НІ-НІ.НА ІНШИХ РЕСУРСАХ ЗВАНТАЖУЮТЬСЯ.
Богдан Іванишин, спочатку я цей мінус-задавку зробив для себе. Цитую Вас "Хоча і є проблеми з фазою сигналу, це при вирізанні "центрального каналу" як не крути - воно буде. Думаю за відсутності кращого варіанту - залишається Вам подякувати за Ваші труди!" Дякую Вам. Виконував цю Річ у ресторанах і це тягне і качає. Я для того щоб у ресторанах звучала "Українська євро-оновлена" музика. Працюючи на радіо я замічаю, що коли по кводах змусили радіостанції більше давати укрмовних пісень у ротацію - у нас з'явилось дуже багато талантів яків були колись далеко не потрібні - але тепер у них є більше ніж шанс. Мінуса Табакова не було, я зробив, і вирішив поділитись
Дякую всім хто викладає мінуса і робить мінуса. Чому співаки не викладають зразу мінусовку, це популяризувало б їхні псісні. У нас у сільському будинку культури багато охочих співать (і повірте співають дуже гарно), а от знайти мінусовку проблема, особливо на сучасні пісні. А худрук який може створити якісну більш менш мінусовку, у СБК на мінімальну зарплату, працювати не буде.
Дякую!
Чувакі зробіть мінус, "Про тебе думаю, або, хто має, не "жміть", виставте, нехай народ лабає!
Лабає...))))))))))
Василь Стахник, ти лабаєш?
Василь Стахник, ти лабаєш?









Останні коментарі
VIKTOR KRAVCHENK: Дякую!!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
VS1704 : Дякую!!!
chertic: може це полька, а не хора?
Павло Салганюк: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
vladsavramuz: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Roma Good: Батькові - хороша пісня. Може маєте фонограму?
lyonya55: Дякую!
lescador: Спортила своїм Чарівним голосом такий мінус,,,,,шкода
V07a01lera: Дякую !
lescador: Класнр але сухо,,скс прописав зі штучним інтелектом..а на остальне забив,,як би ще зміг збагатити...булаб бомба....ну..в загальному не погано 555
V07a01lera: Дякую !
lescador: Одна із самих кращих версій...дякую....бо інші як не втулить бек ,то ще якесьгі..підсуне
lescador: Ухх...такий мінус спортив беком...щеб якось по совісті зробив тихіше....ДЯКУЮ ЗА НАДІЮ ЩО МОГЛО БИ БУТИ МІНУСОМ
lescador: Тобі напевно було народитись швидше Білозірі Ігора...так повіяло старовиною
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Недодавлений голос.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
TatyanaUtkina73: Горить холодним полум'ям кришталь На серці жаль, на серці жаль Лети моя любове в синю даль У синю даль, безмежну даль Між небом і землею, промінь сонця як струна Тривожить душу все, що пережито Куди знов приведе мене нестримна бистрина Я так чекаю, щоб тебе зустріти Одна любов на двох, така свята і грішна Одна любов на двох, історія колишня Одна на двох, як довга ніч розлука Одна на двох, одна на двох Одна любов на двох, така свята і грішна Одна любов на двох, історія колишня Одна на двох, як довга ніч розлука Одна на двох, одна на двох Минуло, відболіло, відлягло Моя печаль, твоє тепло Минуло те що поміж нас було Крихкий кришталь, розбите скло Між небом і землею, промінь сонця як струна Тривожить душу все, що пережито Куди знов приведе мене нестримна бистрина Я так чекаю, щоб тебе зустріти
mazuryk: Дякую!!!
niks : Дяекую
kostil888: Дякую !
Igorchistuj: Дякую. супер
alex_2011: Файно! Звідки ж той ШІ вз`явся?
Viktoria1814: супер!дякую
Sasha1982osa: А де мінус подівся Білий цвіт на калині
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!