Твін Валерій
Кава з твоїх рук
|
|
Опис:
Ділюся новою піснею.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Програш.
1.Такі ми схожі й різні одночасно,
Хоч часто так буває у житті.
Та не кажи,що сталось це не вчасно,
Що ми зустрілись на земнім путі.
Я думав,що минули всі напасті,
Бо наче янгол враз з’явилась ти,
І підемо удвох разом в щасті,
Аби блаженство спільне досягти.
Приспів:
То чи ти є,а чи тебе немає,
Чи це любов,чи лиш її печать.
Лиш той її знаходить,хто бажає,
Душі пориви іншим дарувать.
З тобою серце на весні співає,
Хоч часом не вловити його звук.
Але на світі кращого немає,
Як чорна кава з білих твоїх рук.
Програш.(короткий.)
2.Та я тебе не можу доторкнутись,
Ти стала невловима,наче тінь.
Якщо вже не судилось разом бути,
Хоча б на мить голубкою прилинь.
Лиш поцілунок й кава хай холоне,
Серця пронизує наскрізно струм.
А загадкова усмішка Мадонни,
Знімає втому,й відганяє сум.
Приспів:
Програш.
Приспів:
CODA.
Коментарі:
ДЯКУЮ!!!!!!
«Кава з твоїх рук»
Програш.
1.Такі ми схожі й різні одночасно,
Хоч часто так буває у житті.
Та не кажи,що сталось це не вчасно,
Що ми зустрілись на земнім путі.
Я думав,що минули всі напасті,
Бо наче янгол враз з’явилась ти,
І підемо удвох разом в щасті,
Аби блаженство спільне досягти.
Приспів:
То чи ти є,а чи тебе немає,
Чи це любов,чи лиш її печать.
Лиш той її знаходить,хто бажає,
Душі пориви іншим дарувать.
З тобою серце на весні співає,
Хоч часом не вловити його звук.
Але на світі кращого немає,
Як чорна кава з білих твоїх рук.
Програш.(короткий.)
2.Та я тебе не можу доторкнутись,
Ти стала невловима,наче тінь.
Якщо вже не судилось разом бути,
Хоча б на мить голубкою прилинь.
Лиш поцілунок й кава хай холоне,
Серця пронизує наскрізно струм.
А загадкова усмішка Мадонни,
Знімає втому,й відганяє сум.
Приспів:
Програш.
Приспів:
CODA.
Дякую!!!
А робота-Камінського Сергія
Дякую!
ДЯКУЮ !
Кльово!!!
Дякую 5+
Дякую+++++
Дякую. Валерій Твін хороший артист і композитор. А також він є моїм хорошим і близьким другом. Гарної творчості для Валери а також всім здоровя,успіху хорошої роботи після епідемії.
Чудово. Дякую!!!!
Чудова робота
Дуже Дякую!!!!!!
Ок!
Щира Вам подяка!!!









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!