Театр Пісні "Джерела"
Первачок
|
|
Опис:
На мотив пісні "Казачок" гурту "Чингісхан"
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
1-----------------------------------
Коли душа співає, коли проблем немає,
Відзначити нам хочеться цей день,
Коли поважна дата у кума, чи у брата,
Так хочеться і танців, і пісень.
Коли гучне весілля, чи будь яке застілля,
Співаєм і танцюєм «Козачка»,
Століттями давно вже перевірено,
Що може бути краще первачка.
ПРИСПІВ:
Коли він є – заходить свято в кожен дім,
Коли він є - лунає сміх.
Коли він є – співають весело, танцюють всі,
А він все є, є, є, є,
А він все є, є, є, є,
І після нього став прекрасний стан,
Тоді вже будеш ти і пан, і хан.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
2--------------------------------------
Варенички в сметані, пампушечки рум’яні,
Ковбаски, по-домашньому, смачні,
І випито багато, на те воно і свято,
Лунають в залі оплески гучні.
Давно ми зрозуміли, щоб в світі не робили,
Хіба, що не літали до зірок,
Але завжди на свято наливаємо,
Наш славний, український первачок.
ПРИСПІВ:
Коли він є – заходить свято в кожен дім,
Коли він є - лунає сміх.
Коли він є – співають весело, танцюють всі,
А він все є, є, є, є,
А він все є, є, є, є,
І після нього став прекрасний стан,
Тоді вже будеш ти і пан, і хан.
У-а, у-а, у-а, у-а,
У-а, у-а, у-а, у-а.
У-а, у-а, у-а, у-а.
У-а, у-а, у-а, у-а.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
ПРИСПІВ:
Коли він є – стають ріднішими всі ваші гості,
Коли він є - лунає сміх.
Коли він є – танцює, навіть старий дідуган,
А він все ллється, ллється,
А серце б’ється, б’ється,
І після нього став прекрасний стан,
Тоді вже будеш ти і пан, і хан.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
Плюсовий запис
Коментарі:
ДЯКУЮ!!!
Дякую за роботу!
Цікаво і головне по нашаму - лікувально!!!!!
КЛАСНО ТАК ТРИМАТИ
Є якісний мінус "Первачок" Джерела тел. 0962074644
То поділіться, залийте сюди...
Слова Іван Перехрест, с. Байбузи, Черкаський район!!!
Дякую!
Дякую!!!!!
ДУЖЕ ДЯКУЮ !!!
ДЯКУЮ!
дуже гарно









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!