Театр Пісні "Джерела"
ПЕРВАЧОК
|
|
Опис:
Може комусь підійде....
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
1-----------------------------------
Коли душа співає, коли проблем немає,
Відзначити нам хочеться цей день,
Коли поважна дата у кума, чи у брата,
Так хочеться і танців, і пісень.
Коли гучне весілля, чи будь яке застілля,
Співаєм і танцюєм «Козачка»,
Століттями давно вже перевірено,
Що може бути краще первачка.
ПРИСПІВ:
Коли він є – заходить свято в кожен дім,
Коли він є - лунає сміх.
Коли він є – співають весело, танцюють всі,
А він все є, є, є, є,
А він все є, є, є, є,
І після нього став прекрасний стан,
Тоді вже будеш ти і пан, і хан.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
2--------------------------------------
Варенички в сметані, пампушечки рум’яні,
Ковбаски, по-домашньому, смачні,
І випито багато, на те воно і свято,
Лунають в залі оплески гучні.
Давно ми зрозуміли, щоб в світі не робили,
Хіба, що не літали до зірок,
Але завжди на свято наливаємо,
Наш славний, український первачок.
ПРИСПІВ:
Коли він є – заходить свято в кожен дім,
Коли він є - лунає сміх.
Коли він є – співають весело, танцюють всі,
А він все є, є, є, є,
А він все є, є, є, є,
І після нього став прекрасний стан,
Тоді вже будеш ти і пан, і хан.
У-а, у-а, у-а, у-а,
У-а, у-а, у-а, у-а.
У-а, у-а, у-а, у-а.
У-а, у-а, у-а, у-а.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
ПРИСПІВ:
Коли він є – стають ріднішими всі ваші гості,
Коли він є - лунає сміх.
Коли він є – танцює, навіть старий дідуган,
А він все ллється, ллється,
А серце б’ється, б’ється,
І після нього став прекрасний стан,
Тоді вже будеш ти і пан, і хан.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
У-а, у-а, у-а, первачок,
У-а, у-а, у-а, первачок.
Коментарі:
Дякую!!!
Славно. Дякую!
може комусь і підійде але вибачте "Джерела" зробили свою версію, а не "Чінгізхановський" Казачок.Як під цей мінус "вставляє" первачок.Може я не правий , то пробачте.
Є мінус гурту "Джерела" "Первачок" 0962074644









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!