Тереза Вернер
Spelnic marzenia
|
|
Опис:
На прохання zavalkevych подарунок для сайту.
З текстом прошу допомоги, бо не зрозуміло польську мову.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- концертна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Плюсовий запис
Коментарі:
Щиро Дякую!!!
SPEŁNIĆ MARZENIA
1.Każdy jakieś ma pragnienia
ja też swoje miałam ,gdy dziewczynką
małą byłam śpiewać zawsze chciałam
kiedyś nutki w mojej głowie dały znać
o sobie dzisiaj serca w mych piosenkach
przekazuję Tobie.
Ref: Bo dawniej radość mała dzisiaj się
szczęściem stała bo jestem teraz z wami
z waszymi marzeniami dla was będę śpiewała.
Gdy uśmiech widzę w około, gdy wszędzie jest
wesoło me serce się raduje w rytm piosenki mi
wtóruję szczęście z radością splata.
da da dam ..............
2.Kiedy będę gdzieś daleko zawszę będę z wami
kwiat załączę do piosenki wraz z pozdrowieniami ,
niech spełniają się marzenia nawet z przedawnienia
najważniejsze wierzyć w siebie i dążyć do celu.
Ref: Bo dawniej radość mała dzisiaj się
szczęściem stała bo jestem teraz z wami
z waszymi marzeniami dla was będę śpiewała.
Gdy uśmiech widzę w około ,gdy wszędzie jest
wesoło me serce się raduje w rytm piosenki mi
wtóruję szczęście z radością splata.(2x)
da da dam ..............
ЗДІЙСНИТИ МРІЇ (переклад)
1.Кожен якесь має прагнення.
Я також своє мала, коли дівчинкою
малою була, - співати завжди я хотіла.
Одного разу мелодії в моїй уяві дали знати
про себе. Сьогодні я шлю для Тебе сердечні
привіти в моїх піснях.
Приспів:
Бо мала радість сьогодні
щастям стала, бо я є тепер з вами,
з вашими мріями, для вас я співатиму.
Коли посмішку я бачу всюди, коли всюди
весело, моє серце радується і вторить в ритмі пісні.
Щастя з радістю сплітається.
да да дам .............
2.Коли я буду десь далеко, завжди я буду з вами.
Квітку я долучу до пісні разом з вітаннями.
Хай здійснюються мрії, навіть давні.
Найважливіше вірити в себе і прагнути до мети.
Приспів:
Бо мала радість сьогодні
щастям стала, бо я є тепер з вами,
з вашими мріями. Для вас я співатиму.
Коли посмішку я бачу всюди, коли всюди
весело, моє серце радується і вторить в ритмі пісні.
Щастя з радістю сплітається.
да да дам .............
ТРАНСКРИПЦІЯ
СПЕЛНІЧЬ МАЖЕНЯ
1. Кажди якєшь ма праґнєня
Я теж своє мялам, ґди дзєвчинком
малом билам шьпєвачь завше хчялам
кєдиш нуткі в моєй ґловє дали значь
о собє дзішяй серца в мих пьосенках
пшеказує тобє.
Приспів:
Бо давнєй радошьчь мала дзішяй шєн
шченшьчєм стала бо єстем з вамі
З вашимі маженямі для вас бенде шьпєвала.
Ґди ушьмєх відзе в около, ґди вшєнджє єст
весоло ме серце шєн радує в ритм пьосенкі мі
втурує шченшьчє з радошьчьон сплята.
да да дам..............
2. Кєди бенде ґдзєшь далеко завше бенде з вамі
квят залонче до пьосенкі враз з поздровєнямі
нєх спелняйон шєн маженя навет з пшедавнєня
Найважнєйше вєжичь в шєбє і донжичь до целю.
Приспів:
Бо давнєй радошьчь мала дзішяй шєн
шченшьчєм стала бо єстем з вамі
з вашимі маженямі для вас бенде шьпєвала.
Ґди ушьмєх відзе в около, ґди вшєнджє єст
весоло ме серце шєн радує в ритм пьосенкі мі
втурує шченшьчє з радошьчьон сплята.
да да дам..............
Це форум Української пісні?









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!