Тетруєв Констянтин
Сувенір(інструментал)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
А не має мінусовки без сакса?
фест !!! Сакс-рулить !!!
Ні не маю.
Це прикол?:)На сайт мінусовок заливають плюсовки,а на мінусовки дають посилання.
A lonely room and empty chair
Another day so hard to bear
The things around me that I see remind me of
The past and how it all used to be
From souvenirs to more souvenirs I live
With days gone by when our hearts had all to give
From souvenirs to more souvenirs I live
With dreams you left behind
I'll keep on turning in my mind
There'll never be another you
No one will share the worlds we knew
And now that loneliness has come to take your place
I close my eyes and see your face
А де український переклад???
Це не плюс це інструменталка,читайте правила,вона відмічається як альтернавна.
опечатка "альтернативна"
Микола Долішний.Ви українець?Я не хочу бути наївним але через таких,як ви приходиться.Інструменталка це плюсовка однозначно.Я вже багато раз писав-подивіться ,вверху написано "Українські мінусовки"-"мінусовку додав"-"оцінити мінусовку"а мінусовки нема.Як це пояснити?Це не правильно.А альтернативна вона чи ні я не бачу.Для чого тоді правила?
Мелодія супер!!!
Клас !!!!!! Приємно слухати !
Якщо я щось не так зробив,прошу поради модераторів, то я видалю цю композицію,я ніколи не ганявся кількістю скачувань.На сайті дозволено закачувати інструментальні твори,це не тяжко перевірити.В дискусію вступати більше не буду.
Класс!!!
треба поміняти назву сайту на + і тоді небуде дискусій.
класна річ
Дякую Микола !!! Просто суперово!!!! А + чи - ???? Класно грае сакс!!!!!
Дякую!
Дякую! Для мене свіжо і цікаво! Добре Костя мантулить!
Просто супер ! дякую !!!
Неперевершувана робота!!!!! Супер!!! ДЯКУЮ!!!!!!
КЛАСССС!
миколай дуже дякую!!!!!!
А хто грає на саксофоні?Дійсно дуже приємно звучить!!!
Виконання на саксі просто супер, виконавець просто молодчина,як би ще такий самий мінус був як в орегіналі було б кльово .Якщо можна виложіть будь-ласка.
Дякую Миколо!Класна інструменталка. Не слухайте нікого. Це кажуть ті хто правил не знає.Не зважайте.
Чудово!!!
кому не подобається,хай не слухає,а портити комусь настрій не треба.На цьому сайті багато знавців правил?в житті своєму хай зроблять порядок,а люди,які працюють-ЧЕСТЬ І СЛАВА!!!
Клас просто бомба,дякую!!!
Микола молодець!
Дякую за підтримку.Мабуть,треба буде кожнлг муз.,якщо будуть якісь звинувачення несправедливі,так і гуртом підтримати,або просити адміністрацію сайту,взагалі Забрати коментарі,для цього є форум.
Респект для виконавця,суперово!!!!!!!!!!!!
Дуже гарно ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
ПРОСТО БОМБОВО!!!!!!!!!!!!!!!
гарно!!! Дякую
крутяк
коля,ти міг кинути + і -,але цього не зробив!!!ганьба
На жаль,на сайті "користувачі",які крім дописів,скачують,а потім ще й........Що інструменталок,один з модераторів,просив позначати плюсові інстументалки як "альтернативна",що я і зробив.Вступати в дискусію більше не буду.
На жаль,на сайті є "користувачі",які крім дописів нічого для сайту не зробили,скачують,а потім ще й........Щодо інструменталок,один з модераторів просив позначати плюсові інстументалки як "альтернативна",або закачувати в свої "записи" що я і зробив.Вступати в дискусію більше не буду.Перепрошую за дубль,це випадково.
файна=









Останні коментарі
ruslan_mamedovv65: Дякую!+5
Romaste: Щиро дякую!
Slavik: ЯКБИ БУЛА ТАКА ЛАСКА ТРОШКИ ЗМІНИТИ САНЯ Я БИ ДУЖЕ ТІШИВСЯ І ДУМАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я. ЩЕ КОЛИСЬ ГРАЛИ НА ЖИВО СТАРАЛИСЬ КОПІЮВАТИ ЗАРАЗ ВСЕ ІНАКШЕ Є ВИБІР.
Slavik: ДАВНО ХОТІВ ПРОСИТИ САНЮ НЕСТЕРА ЗРОБИТИ КАВЕР НА СТОЖАРИ ВСЕ ГАРНО АЛЕ САКС ТРОХИ МІШАЄ АЛЕ ДЯКУЮ
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ ! ДЯКУЮ!!!
OksiShu: ДОБРОГО ДНЯ, ПІДКАЖІТЬ ЧИ МОЖНА ПОЧУТИ ВИКОНАННЯ?
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Неякісна задавка.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
vladsavramuz: Дякую!
vladsavramuz: Дуже гарна робота!
RimskiyIvan: ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!
altair : сакс у заспіві мішає співати, і взагалі таке враження це інструменталка (перебор із саксом)
Jordzh: Липнева ніч накрила все село Колгоспники всі геть позасинали Заснув у своїй буді пес Рябко Колише вітер прапор на сільраді А через наш паркан, лізе якась сволоч Хто це мамо, мамо, хто це?! Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В лівій руці він тримає ножа Суне під серце, , зроби тільки крок Ріже сволота маківку жилєтков В шприц набирає сок А потім він прийде до лісу Ватру розпалить, отраву зварить Натєгне на голову мішок с целофану Ляже і заторчить Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня В школі вчителька казала Жи б ви всі запам'ятали Як побачиш наркомана То бий його як таракана Гей, Стефо, буди чоловіка Гей, баба Рузя, біжи до голови Гей, сусіди, беріть сокири в руку Від людського гніву наркоманам не втекти Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня Наркомани на городі Наркомани на городі Наркомани на городі Ріжуть маковиня
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lyonya55: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Romaste: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!